Recent Comments

Viimati lisatud

Mees, kes tahtis olla õnnelik - Laurent Gounelle

"Ei maksa usaldada inimesi, kes katsuvad teid heidutada, et vastata omaenda psühholoogilistele
vajadustele. Näiteks, on olemas inimesi, kes tunnevad ennast seda paremini, mida halvemini teil läheb ja kes teevad kõik, et see nii jääkski. Või teised, kes ei suuda välja taluda, et te võiksite oma unistusi ellu viia, sest see tuletaks neile meelde nende julguse puudust, mis takistab neil omaenda unistusi täitmast. On olemas samuti inimesi, kes tunnevad end väärtustatuna tänu teie probleemidele, sest see avab neile võimaluse teid aidata. Sellisel juhul, ideed, mis teie juurde tulevad lõikavad neil rohu jalge alt ja nad teevad kõik, mis võimalik, et teid ümber veenda. On asjatu nende peale viha kanda, sest nad teevad seda alateadvuslikult. Aga on parem mitte neile usaldada oma plaane. Nad teeksid kõik, mis võimalik, et teie enesekindlust kõigutada.
Mäletate te, et eile rääkisime me beebist, kes õpib käima ja kes ei kaota kunagi julgust, hoolimata oma mitmetest ebaõnnestumistest?
-Jah.
-Kui ta jätkab ja lõpetab edu saavutamisega, on see sellepärast nii, et mitte ühelgi lapsevanemal maailmas ei tuleks mõtet teda takistada ja mitte ühelgi inimesel maailmas ei tuleks soovi teda ümber veenda. Samal ajal, kui kord täiskasvanu, kui paljud on inimesed, kes katsuvad teid veenda, et teie unistuste täitmine on võimatu."Mees, kes tahtis olla õnnelik - Laurent Gounelle


Kommentaare ei ole