Recent Comments

Viimati lisatud

VähkVÄHK


Üldine.
2016. aastal teil enesekindlusest puudu ei tule. Te olete valmis tegutsema ja ellu viia unustatud unistusi ja areneda kõikides eluvaldkondades. Edaspidi ei suuda ükski takistus neid takistada, sellepärast nautige oma uut ja julget isiksust.

2016. aasta toob teile mitmeid elumuutusi, teile, kes te armastate üldiselt koju jääda ja jätta asjad pooleli. Te mõistate, et elul on teile rohkem pakkuda, kui te seda arvanud olete ja teil tekib soov maailma ja selle mõnusid avastada. See aasta toob kaasa soovi areneda ja edasi liikuda.

Töö.
See kehtib ka professionaalsele poolele, kus te aastate jooksul olete suutnud edasi liikuda. Horoskoop tõotab teile, et te saate tundma mitmeid muutusi karjääriredelil. Te olete võimeline võtma vastu kõik väljakutsed.
Isegi, kui mõned elemendid võivad aeglustada teie arengut on nad ilma suurema tähtsuseta ja tuletavad ainult meelde, et mitte miski pole muutumatu. Isegi, kui te ei saa neid kontrollida, jääte te oma tunnete peremeheks ja see garanteerib teile palju lootusi sellel aastal.

Raha.
Te ei ole end tööst säästud viimastel aastatel ja nüüd tuleb aeg, kus teie raske töö hakkab vilja kandma. Teie horoskoop tõotab teile, et teil ei tule ette finantsraskuseid, sest te olete osanud panna kõrvale säästusid eelmistel aastatel. Aasta algus toob kaasa võimalusi, millest te ilma ei taha jääda, sellepärast hoidke silmad lahti kõikidele juhustele, mis teile ette tulevad.

Armastus.
See nõuanne kehtib ka armuelus, sest teie uus enesekindlus muudab teid köitvaks. Kui te olete vallaline, võite te otsustada vallaliseks jääda või siis siduda end kellegagi, kes on erinev kõigist neist, keda te seni olete tundnud. Kui te olete kellegagi koos, teie suhe on rahulik ja teie tunded muutuvad ainult tugevamaks, sest teie kaaslane oskab teile näidata, kui truu ja vääriline ta olla võib. Te tunnete, et olete võimeline maailma vallutama ja see hoiak ei jäta teisi ükskõikseks.

Kommentaare ei ole