Recent Comments

Viimati lisatud

Kuhu te horoskoobi järgi sellel aastal reisima peaksite?

See sarnaneb kindlasti pigem reklaamiklipile aga võib-olla annab see kellelegi idee, kuhu sellel aastal reisida! 

JÄÄR - HISPAANIA, IBIZAUhked, lahked ja loovad, nagu jäärad on, tunnevad nad mitmeid õnnehetki 2016. aastal. Selle jaoks pole vaja minna maailma otsa, et leida naeratusi ja vaheldust. Reis Ibizale  teeks teid õnnelikuks, ükskõik, kui vana te ka ei ole. See valge saar pakatab hommikust õhtuni üllatustest. Päeva algus on ideaalne aeg, et jalutada linnas või rannas. Õhtuti on avatud mitmed restoranid ja te võite pidutseda poole ööni.

SÕNN - Bakuu, Aserbaidžaania Sõnnid on kuulsad oma julguse ja energia poolest. Nad on alati valmis uute seikluste ja uute avastuste jaoks. Teie jaoks soovitavad tähed Aserbaidzaaniat, mis asub Kaspia mere ääres ja mis on maagiline linn. Ärge unustage vanalinna külastamatast, mis kuulub UNESCO maailmapärandi nimekirja. 

KAKSIKUD - Taškent, UsbekistanKaksikud on uudishimulikud, nad ei igavle kunagi ja armastavad traditsioone. Soovite te reisile minna? Valige Usbekistaan ja külastage  Taškenti, pealinna, linna, mis on ajaloo vältel saanud mõjutusi araabia, hiina ja vene kultuurist. Linn kubiseb muuseumidest, mis aitavad õppida tundma paremini nende kultuuri, kunsti ja ajalugu.

VÄHK - New York, Ameerika ÜhendriigidSelle tähemärgi all sündinud inimesed armastavad elegantsi, nad on tundlikud ja sihikindlad. Sellepärast peaksite teie oma sihtkohaks valima New Yorgi, linn, mida peaks nägema vähemalt kord elus. Tegevustest puudus ei tule, minge Emprime State Buildingu peale, imetlege vaadet Manhattanile, jalutage Central Park'is, ja tehke shoppingut Times Square'l. 

LÕVI - Havanna, KuubaLõvid ei väsi kunagi, sellepärast sellel aastal tehke reis Kuubasse. Saar, mis on kuulus oma paradiislike saarte poolest, ainulaadse lõhna ja atmosfääri poolest. Kuuba on sigari ja rummi amatööride paradiis.

NEITSI - Liima, PeruuNeitsid on varustatud terava meelega ja neid on vaja stimuleerida, et nad igavust ei tunneks. Otsite vaheldust? Minge Peruusse ja külastage Liimat, ajaloolist linna, kus ajalugu ja loodus on segunenud. 

KAALUD - Kyôto, JaapanKaalud on tasakaalukad ja armastavad kuldset keskpunkti. Teie jaoks on olemas maagiline sihtpunkt kus ristuvad reaalsus ja unistus. Kyoto, mis on tuntud, kui tuhande templi linn on üks Jaapani ilusamatest linnadest. Linnal on väga rikas ajalugu. Minge külastage kabuki teatrit, külastage muuseume ja templeid, puhake traditsioonilises jaapani aias.

SKORPION - Mexico city, MehhikoOtsusekindlad, autoritaarsed ja praktilise meelega armstavad skorpionid planeerida oma elu viimsete detailideni, isegi siis, kui käes on aeg reisida. Miks mitte minna sellel aastal Mehhikosse ja külastada México'd, pealinna, mis suudab rahuldada ka kõige nõudlikumat reisijat. 

AMBUR - Abu Dhabi, Araabia ÜhendemiraadidAmburid on täis elujõudu. Nad on ustavad ja idealistid ja armastavad seiklusi. Abu Dhabi on ideaalne reisi sihtpunkt teie jaoks. Te võite imetleda hiigelsuuri pilvelõhkujaid, mis on ehitatud klaasist ja terasest ja mille tipus asuvad panoraam-restoranid ja kus te koos oma kaaslasega võite õhtust süüa. 

KALJUKITS - Viin, AustriaKaljukitsed on kannatlikud ja vastutustundlikud. Nemad tahavad minna edasi ja ellu viia mitmeid plaane. Miks mitte minna Viini? Viinis leidub mitmeid muuseume, elegantseid tänavaid ja väljakuid.

VEEVALAJA - Hanoï, VietnamVeevalajad armastavad minna sinna, kuhu teised harva lähevad. Sellepärast peaksid nad külastama Hanoi linna, linna, mis on kuulus oma ajaloo ja kultuuri poolest, ning mis suudab rahuldada teie uudishimu. Hanoi on ideaalne linn, kus elu üle järele mõtelda.

KALAD - Bangkok, TaiKalad on luulelised ja armastavad loodust. Sellel aastal peaksite te tegema reisi Taisse. See on linn, mis areneb pidevalt ja mille sarm jätab teid sõnatuks. Külastage eksootiliste puuviljadega turge, minge randa, mis sarnanevad paradiisile, imetlege vanu templeid... Laske end võluda selle naeratuste maa poolt.AllikasKommentaare ei ole