Recent Comments

Viimati lisatud

Kuidas 4 klaasi vett hommikul tühjale kõhule võib ravida mitmeid haigusi.

 Selgub, et jaapanlased joovad iga hommik vett tühja kõhu peale. Võib-olla on see põhjus, miks nad on nii saledad, ilusad ja nooruslikud.

Teadlased on kinnitanud, et vee joomine tühja kõhuga hommikuti on tervisele kasulik.

Selgub, et see aitab ennetada ja ravida mitmeid haigusi ja terviseprobleeme, nagu peavalu, pearinglus, artriit, südameprobleemid, epilepsia, ülekaalulisus, tuberkuloos, meningiit, neeruhaigused, iiveldushood, gastriit, diabeet, kõhukinnisus, kõrvaprobleemid ja kurguhaigused.

Kuidas tuleks toimida?

Hommikul peale ärkamist juua kohe 4 klaasi (160ml üks klaasitäis) vett. Vanemad inimesed ja need, kes ei suuda nii palju korraga vedelikku juua, on soovituslik alustada väiksema koguse vee joomisega ja tõsta järk-järgult vee kogust.

Seejärel oodake 45 minutit enne muu söögi- joogi tarbimist. Peale hommikusööki oodake kaks tundi enne kui uuesti sööte või joote.

Ühe jaapani meditsiiniline organisatsiooni järgi, aitab see meetod ravida mõningaid haigusi ja hoida alal tervet eluviisi.


Nimekiri haigustest ja terviseprobleemidest, mida see meetod aitab kontrollida, ravida, vähendada:

Gastro-intestinaalsed probleemid - 10 päeva

Kõrge vererõhk - 30 päeva

Diabeet - 30 päeva

Kõhukinnisus - 10 päeva

Tuberkuloos - 90 päeva

Vähk - 180 päeva

Artriidi all kannatavad inimesed peaksid seda meetodit kasutama kolme päeva jooksul esimesel nädalal ja alates teisest nädalast igapäevaselt.

Sellel meetodil ei ole kõrvalnähte.

Jaapani meditsiiniline organisatsioon soovitab kasutada seda praktikat igapäevaselt. Oma raportis ütleb ta: "Jooge vett ja jääge hea tervise juurde ja aktiivseks."

Hiinlased ja jaapanlased joovad sooja teed oma eine kõrvale külma vee asemel. Küm vesi aeglustab seedeprotsessi ja muudab söödud toiduained tahkemaks.


Allikas: maplante.com6 kommentaari:

 1. Üks klaas peale ärkamist on ammu traditsiooniks kujunenud (ma joon natukese sidrunimahlaga enamasti), aga tahtmatult tekib praegu mõte, et kas need terved ja noored jaapanlased ei pea hommikul tund aega ühistranspodis tööle logistama ja kui tegelikult ikka peavad, siis kuidas nad saavad...

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jah, olen nõus, neli klaasi on ikka palju, ilmselt need noored ja saledad jaapanlannad joovad ainult klaasi vett peale ärkamist, antud kuur on ilmselt puhtalt tervise parandamise eesmärgil. Isiklikult alustan ka päeva leige sidruniveega ja siis teise klaasi leige veega. Rohkem veel ei suuda :)

   Kustuta
  2. jaapanlaste klaas on 160 ml, aga meie tavalised klaasid 250 ml, nii et meil tuleks juua 2,5 klaasi

   Kustuta
 2. Mina olen joonud ikka hommikul 4 eli klaasi veel haige olnud

  VastaKustuta
 3. Mina olen joonud ikka hommikul 4 eli klaasi veel haige olnud

  VastaKustuta
 4. Mina olen joonud ikka hommikul 4 eli klaasi veel haige olnud

  VastaKustuta