Recent Comments

Viimati lisatud

Kuidas mees rääkima panna!

Enamik mehi, olgem ausad, eelistab istuda pigem hambaarsti tooli, kui avada end oma naisele.
Siin all on ära toodud kasutusjuhend, et panna mees rääkima:
Ärge hirmutage meest ära!
Ärge hakake taaskord leierdama kuulsa lausega: "Me peame rääkima!"
Mees teab, et vestlusest saab ülekuulamine. Proovige parem selle asemel lihtsat ja otsekohest lahendust: "Kallis, mul on tunne, et midagi rõhub sind. Tahad sa sellest rääkida?"

Kontrollige end

Isegi, kui te olete selles pettunud, mida mees teile usaldab (tema elu ilusam päev oli kui Veerpalu sai kuldmedali ja hoopiski mitte teie laste sünd), varjake oma pettumust. Kui te hakkate pisaraid valama või katkist telekat mängima, siis ei julge ta enam kunagi teile midagi usaldada.

Jääge diskreetseks

Ärge kuritarvitage tema usaldust, rääkides oma sõbrannadele seda, mida mees teile pihtis. Ja lõppude lõpuks, mis vajadus on teie sõbrannadel teada, et teie mees nutab Titanicut vaadetes?

Ärge olge küüniline

Ükskõik, missugused ka ei ole tema vaikimise põhjused (tagasihoidlikkus, enesekindluse puudumine), aga vältige ülekuulamisi, pidevaid vasturääkimisi, lõpetage tema lausete katkestamine või mis veel hullem, naermine samal ajal, kui ta on (lõpuks ometi) nõustunud teile oma südant avama.

Olge kannatlik
Jätke endale meelde, et diskreetsest mehest ei saa jutupaunikut üleöö. Enamikel meestel võtab palju aega, et ükskord oma süda avada.

Ärge leierdage lõpmatult

Peale seda, kui ta on teile südant puistanud, tänage teda usalduse eest ja tegelege millegi muuga. Teades, et isiklikud jutuajamised teiega ei kesta terve igaviku, võib ta teinekordki teile rääkida oma asjadest. Samal ajal on teil alati võimalik mõni päev hiljem mainida, et tegelikult ma mõtlesin selle üle järele, millest sa mulle eelmine kord rääkisid ja minu arvamus on selline.

Tehke temast oma usaldusalune
Tehke diil, et mina usaldan sind ja sina usaldad mind ning kui ta nõustub teile enda oma avaldama, siis usaldage kindlasti ka talle üks oma suurimaist saladustest.

Olge rahustav
Mehe kõige suurem hirm on mitte olla tasemel! Ta kardab teile pettumust valmistada, näidates end sellena, kes ta tegelikult on. Rahustage teda!

Osake tõlgendada tema hoiakuid
Üldiselt eelistavad mehed rääkimise asemel tegutseda. Nende jaoks on palju olulisem kutse restorani või kimp roose kui pikk kõne.

Kasutage voodit ära
Ärge kõhelge teda voodis pihtima panemast. Voodis ei jää ükski saladus kaua saladuseks. Mata Hari teadis seda!

Kommentaare ei ole