Recent Comments

Viimati lisatud

Kuidas armastada Kaljukitse tähtkujus sündinud inimest

See on üsna delikaatne teema, sest Kaljukitse tähtkujus sündinud inimese armastamine nõuab palju aega ja armastust, sest kõik, mis puutub tunnetesse, on temale kaunis võõras.
Võib jääda mulje, nagu tal polekski tundeid ja ei saagi aru, kas ta on liiga tagasihoidlik või lihtsalt ükskõikne.

Aga tegelikult vajab Kaljukits palju armastust, õrnust ja sensuaalsust, ehkki enamiku ajast ta vaidleb sellele vastu. Tema armastamine niisiis nõuab mõistmist ja aru saamist, miks ta endale on ehitanud ümber need takistused, millest teised niisama lihtsalt üle ei saa.

Sellepärast on oluline teada, milline on olnud tema lapsepõlv. Tihti on Kaljukitsed saanud liiga range kasvatuse, milles ta ei saanud ennast hästi tunda või siis jäi tal vanemate armastusest puudu, mille tõttu ta õppis varakult endasse sulguma. On väga oluline seda kõike mõista ja arvesse võtta, sest see seletab tema üksiolemise soovi, mis ajaga ei kao aga mõningal määral väheneda võib isegi koos elades.

Teine probleem on tema kartus armastuse ees, mis tekitab teise vastu umbusku. Selline käitumine võib tuleneda esimesest halvast kogemusest, mida ta kardab uuesti läbi elada.
Kaljukitse armastamine tähendab seega valmisolekut teda aidata edasi minna ja lasta tal tegeleda sellega, mis teda köidab. Hea on jääda paindlikuks tema autoritaarsuse ja kõrgete ideede ees ja mitte talle vastu hakata. Näidake välja oma huvi ja imetlust tema tegevuste suhtes.

Kaljukits ei armasta kergemeelsust. Ta oskab vaikust hinnata, tühja loba ajamine ei ole tema rida. Ta ei aja taga luksust ega pealiskaudseid väärtusi.

Kui ta on kellegagi koos, pingutab Kaljukits et hoida oma suhet stabiilsena, sest  ta võtab suhet, kui kohustust, millest ta tahab kinni pidada. Ta pakub vastukaaluks natuke rangevõitu ent väärika kooselu, milles mõlemad pooled võivad rahulolu leida, kui teine pool ei otsi taga romantikat ega õrnusi.

Kaljukits oskab ennast suurepäraselt valitseda, tal on ülevad mõtted ja teod ning teda võib võrrelda kõige täiuslikuma sodiaagimärgiga.


Kommentaare ei ole