Recent Comments

Viimati lisatud

Suhe - On see armastus või harjumus?

Ühel teatud hetkel suhe areneb edasi ja on raske teha vahet armastuse tunde või siis harjumuse vahel.

Kõik need, kes on juba vähemalt ühe suhte läbi elanud, on teadlikud suhte erinevatest etappidest, mis kuude ja aastate jooksul toimuvad. Kaks inimest armuvad, peale seda kirg areneb edasi omal kiirusel. Kui ette tuleb suhtlemisprobleeme ja puudub üksmeel, hakatakse endale küsimusi esitama. Kas ma armastan teda veel või on tegemist harjumusega, et teine olemas on? Kas ma tahan seda suhet jätkata või on parem see kohe lõpetada? Nendele küsimustele pole kerge vastata, sest mitte keegi ei saa öelda, kas tegemist pole lihtsalt teineteisega harjumist nõudva ajaga, mis on mööduv.

Mõned näited võivad viidata, et teie suhe tähendab sinu jaoks rohkem harjumust:

- Sa vaatad teisi naisi (mehi) ja ei välista, et keegi parem võib kunagi silmapiirile ilmuda. Sa mõtled teistele.

-Sa ei tunne end iseendana, kui oled koos oma kaaslasega.

- Sinu kaaslase kohalolek väsitab sind ja teeb sind energiast tühjaks, selles asemel, et energiat anda.

- Sädemed silmis ja liblikad kõhus, mida sa enne tundsid, kui su kaaslane koju jõudis või sulle sõnumi saatis, on täiesti kadunud.

- Vahekorrad on vähenenud miinimumini ja su kaaslane ei köida sind enam

- Teie suhtes on pigem sõprust, kui armastust.

- Kõik need väikesed pisiasjad, mida sind tema juures köitis, käivad sulle nüüd närvidele.

- Sa tunned, et su elust on midagi puudu, et seal valitseb tühjus.

Ole aus!

Need märgid aitavad sul mõista, et on viimane aeg midagi muuta ja rääkida omavahel asjad sirgeks - alustades ühiste projektide ja plaanide ülerääkimisega. See on täiesti normaalne, et iga suhe läbib etappe, kus meil on vaja - selleks, et oma individuaalsust taas üles leida - "eemal olla" sellest suhtest. Kui armastu ja side, mis teid seob, on piisavalt tugevad, on täiesti võimalik leida taas üles tasakaal. Selleks on vaja omavahelist suhtlemist, ausaks jäämist ja soovi leida lahendusi, et ületada raskusi.

Kui te ei leia aga võimalust normaalselt suhelda tuleb reaalsusele vastu vaadata. Elumuutus ja uuesti üksi olemine hirmutab nii mõndagi aga võib ka olla põnev. Tunnistada, et suhe enam ei toimi võimaldab olla aus iseenda vastu ja oma kaaslase vastu.Allikas: santemagazine.fr

-

Kommentaare ei ole