Recent Comments

Viimati lisatud

7 asja, mida sa teadma pead, kui sa armastad Lõvi tähtkujus sündinud inimest

Kui sa armastad Lõvi tähtkujus sündinud inimest, siis tea, et Lõvi on üks olulisematest tulemärkidest, kaaslasena on nad kirglikud ja tulised.

Kui sa armastad Lõvi, siis tea, et selleks, et talle meeldida on olemas asju, mida sa tema heaks teha võid.

Lõvi on hea, positiivne, loominguline ja ustav. Ta armastab võimu ja tal on kõik omadused, et edu saavutada nii eraelus kui ametialal. Tema loomulik juhiomadus paneb teda tihti paistma liiga autoriteersena.

Tegelikult on ta südamepõhjas hea inimene ja tema loomingulisus ei jäta kedagi ükskõikseks.

Lõvi on võitleja, kes tahab edu saavutada ja teeb kõik selle, mis on tema võimuses, et tõusta karjääriredelil. See tähemärk ei armasta läbikukkumist. Lõvi on keegi, kes armastab oma jälje jätta kõigele, millega ta tegelenud on. Ta armastab täiuslikkust ja on veendunud, et ainult tema võib jõuda sellele tasemele.

Lase Lõvil oma arvamust avaldada.

Lõvil on alati oma arvamus kõige ja kõigi suhtes. Sa võid kindel olla selles, et nad teavad, mida nad räägivad ja tihti on neil õigus. Neile ei meeldi keerutada, sellepärast jää temaga ausaks.

Lõvi ei armasta oma tööd teistele edasi anda.

Ta võib seda ju teha aga tema jaoks nõuab see hingehinda. Ta armastab oma arvamust avaldada, jagada oma muljet ja miks ka mitte - käskida. Tal vajab tunnustust ja kiitust. Lõvi tahab oma ideesid läbi suruda.

Armastuses on Lõvi kirglik.

Ta otsib endale hingesõpra, keda ta teistega jagada ei taha. Armastus on tema jaoks püha, ta seob end kuni elu lõpuni.
Lõvi on ka paras koleerik, kes võib hetkega vihastada punaseks. Õnneks tema tujud ei kesta kunagi kaua aga tema tuline iseloom võib mürgitada kooselu.

Lase oma Lõvil mängida aeg-ajalt egoisti.

Lõvi võib olla üsnagi muljetavaldav. Ta võib tihti käituda, nagu maailma naba aga talle ei saa seda ette heita. Sa ju tead, kui suurepärane ta on, lase tal siis olla , nagu ta seda soovib.

Ole tema vastu tähelepanelik.

Lõvi armastab üldiselt komplimente ja tähelepanu aga ta vajab oma kaaslase armastust ja tähelepanu. Kiitus selle suust, kes neid armastab ja austab on palju olulisem tema jaoks, kui kõik muu.

Lõvi on truu

Lõvid armastavad enda ümber väikest gruppi häid sõpru, kuhu hulka sinagi loomulikult kuulud. Lõvi on truu ja kaitseb oma uhkust. Kui ta su kord juba valis, siis tahab ta sinuga olla ja mitte kellegi teisega. Nende enesehinnang on liiga kõrge selle jaoks, et end igaühega siduda.

Ära ole armukade tema sõprade ja austajate peale

Lõvid on loomult kütkestavad ja armastavad teiste tähelepanu. Mis siis, kui teised koguaeg ta ümber on, katsu sellest mitte välja teha. Lõvi armastab oma sõpru, need on tema jaoks olulised.

Kokkuvõttes


Tihti arvatakse, et Lõvi on ülbe ja paindumatu. Liiga autoritaarne, kinnine, liiga enesekindel.
Tegelikult on aga see aga vaid Lõvi mask, millega ta end kaitseb.


4 kommentaari:

  1. Lõvi ei ole liiga kinnine. Vastupidi, lõvi on avatud ja hea suhtleja. Olen ise lõvi, vend,isa, tädi, tädimees ja täditütred on lõvid ning mu mees on ka lõvi.

    VastaKustuta
  2. Võib ka teatud asjus kinnine olla nagu mina 😀

    VastaKustuta
  3. Mnjah.....suures osas täppi, kuid lisamata jäi, et on ülbe ka nende suhtes, keda väidab armastavat ja siis on äkki imestunud, et selline ülbitsemine ei meeldigi partnerile, et sellest lihtsalt väsitakse. Samasugust ülbet suhtumist partneri poolt vastu oleks täielikult ennekuulmatu. 😄

    VastaKustuta