Recent Comments

Viimati lisatud

7 märki, mis näitavad, et te olete maapealne ingel

Tuletoojad ehk maapealsed inglid ei leia tihti oma kohta maailmas, neil on tunne, nagu oleksid nad siin juba elanud ja nagu lasuks nende peal kogu maailma valu.

Maapealsed inglid soovivad, et inimesed elaksid rahus, üksteisega harmoonias, armastades loodust ja loomi.

Maapealsed inglid tahavad kõigile küllust, naeru, õnne  ja rõõmu.

Kas te olete maapealsed inglid?

1. Te võtate teiste mured südamesse ja elate teiste valu üle, nagu oleks see teie oma valu.

Tunnete te teiste valu ja soovite te aidata neid oma probleeme lahendada? Kui jah, siis tõenäoliselt võite te olla maapealne ingel.
Maapealsed inglid jätavad kõik muu sinnapaika, sest teiste kannatused on nende kannatused. Nad elavad tänases päevas ja katsuvad tuua niipalju positiivseid elamusi, kui võimalik.

2. Teil on suur intuitsioonitaju.

Oma otsused teete te oma intuitsioonidest ja emotsioonidest lähtuvalt, mitte läbi loogilise kaalutluse. Maapealsed inglid tunnetavad teisi palju põhjalikumalt. Maapealsed inglid leiavad kontakti läbi muusika ja kunsti.

Maapealsed inglid usaldavad oma sisemist häält, mis neile ütleb seda, mida nad tegema peavad.

3. Te armastate veeta aega üksi.

Maapealsed inglid vajavad üksindust, et energiat taastada ja tasakaalustada. Nad lasevad end niipalju mõjutada ümbritsevast, et nad vajavad üksindust selleks, et end terveks ravida ja ette valmistada uueks kohtumiseks. Maapealsed inglid teavad, maailma muutmiseks peavad nad kõigepealt ennast muutma ja saama koguaeg paremaks.

4. Te olete väga tundlikud. 

Maapealsed inglid on siin eesmärgiga päästa maailm iga hinnaga. Tihti on neid probleeme liiga palju tema jaoks ja tunneb, et ta ei saa palju teha, et teisi aidata. See väsitab teda ja ta tunneb end lööduna. Maapealsed inglid ei armasta suuri ja lärmakaid rahvamasse, see väsitab teda.

Neil on suur tundlikus vägivalla, viha ja kõige negatiivse vastu. Nad võivad end peita oma kodus, et kaitsta end maailma stressi eest.

5. Te lükkate kõrvale kõik modernsed ideed.

Maapealsed inglid ei mõista tänapäeva maailma. Miks inimesed veedavad niipalju aega tehes tööd, mida nad ei armasta, et osta asju, mida nad ei vaja? Miks inimesed mürgitavad oma kodu ja kohtlevad seda, nagu prügikasti samal ajal, kui see on koht, kus nad elavad? Miks inimesed tarbivad niipalju ja annavad nii vähe? Miks maailmas on sõjad ja rassism? Miks inimesed ei ole targemad ja tsiviliseeritumad?

Maapealsed inglid teavad, et me ei saa elada üksteisest eraldi igaüks omas nurgas. Nad teavad, et inimestel on vaja hoida kokku, selleks, et ellu jääda. Maapeased inglid soovivad, et inimesed oleksid kood ja elaksid rahus, armastuses, õnnes ja külluses. Et inimesed tunneksid rõõmu teiste üle. Maa peal on olemas kõik, et inimesed saaksid elada õnnelikult ja külluses aga inimeste endi teadvus ei lase neil elada selles tões.

6. Maapealsed inglid tunnevad, et neil on eriline eesmärk.

Neile ei meeldi praegune programmeeritud ja tingimustega ühiskond, kus inimesed elavad ja nad ei taha minna teiste jälgedes. Nad tahavad teha oma jäljed ja elada omaenda reeglite järgi. Neile ei meeldi, kui neile öeldakse, mida nad tegema peavad. Nad tunnevad, et nad on siin palju õilsama eesmärgi nimel ja nad tahavad elada täisväärtuslikku elu.

Nad tunnevad kutsumust humaanitaartöödele: sotsiaalabid, nõustajad, ravitsejad, massöörid. Nad peavad end ravitsejateks.

7. Maapealsed inglid veedavad palju aega looduses, kus nad tunnevad end looduse osana.

Nad põgenevad materialismi, ihnsuse, stressi eest loodusesse.Kui te tundsite end nende punktide järgi ära olete te tõenäoliselt maapealne ingel. See on keeruline rada, mis teil käia on aga lõpus tasub see ära. Iga kord, kui te tunnete end masenduses ja lööduna, mõtelge oma eesmärgile! Te olete siin, et särada ja maailma positiivselt mõjutada.
Allikas: http://www.espritsciencemetaphysiques.com
Kommentaare ei ole