Recent Comments

Viimati lisatud

Hiina horoskoop - Ahv

Kõnekääne "Kaval nagu ahv" sobib täpselt Ahvi märgi all sündinutele. Ahv on kaval ja oskab teisi naerma ajada. Ahvil on suur fantaasiameel, ta armastab meelelahutust ja unistada aga see ei takista teda maiseid naudinguid maitsmast. Ta hoiab kõvasti jalad maa peal ja ei põgene reaalsuse eest.

Ta on hakkaja ja oskab ka kõige ohtlikemast olukordadest välja tulla. Ta armastab õppida, kultuurijanu paneb teda unustama eksistentsiprobleeme. Tema jaoks on eluliselt oluline koguaeg juurde õppida ja uusi teadmisi omandada.

Ahvid võivad olla omal moel manipulaatorid, nad oskavad oma ümber sõrme keerata ilma, et tunneksid ennast süüdi. Sellepärast pole alati hea neid usaldada.

Ahv on asjalik ja lõbus, esimesel pilgul väga meeldiv isiksus. Ta armastab teiste ja iseenda üle naerda. Tema huumorimeel on osa tema võlust.

Õnnenumbrid: 3, 4, 5, 12, 34, 45, 54
Sobib: Härg, Kits, Draakon
Ei sobi: Madu, Hobune

Armastus: 

Ahv on sentimentaalne inimene. Tema ainus probleem seisneb selles, et tal alati ei õnnestu oma väljavalitut hoida. Tema fantaasiameel segab teda. Ta on suur võrgutaja, kompleksivaba ja ei jäta midagi saladusse. Ta armastab, kui teda kuulatakse, seltskonnas ei jää ta varju, vaid kuulub nende hulka, kes õhtule sära annavad.

Armunud Ahv ei karda midagi, vaid teeb kõik, et teist võrgutada.

Ta ei karda üheöösuhteid, ta ei ole alati siiras oma tunnete osas teise inimese vastu. Ta armastab elu nautida, lõbustustel on suur koht tema elus.

Tal on vaja palju aega, et kestvat ja püsivat suhet üles ehitada.

Ahv hoiab oma saladusi endas ja ei räägi isegi sellele, keda ta armastab, kõike endast.

Ta otsib tihti suhtes omakasu, ta ei seo ennast kellegagi, kes talle midagi kaasa ei too.

Head küljed: 

Ta armastab naerda kõige üle. Tema ei vaata maailma mustade värvidega. Ta oskab huumorit igasse olukorda panna, isegi kui situatsioonid on halvad. See aitab teda depressiooni vajumast, sest ta on rõõmsa meelelaadiga. Ta ei kaota iialgi julgust. Ta elab oma elu rahulikult ilma endale liigseid küsimusi esitamata.

Ta on rõõmsameelne ja igav temaga juba ei hakka. Ta heidab nalja ja oskab teisi naerma panna. Temaga on elu vähem hall ja see meeldib teistele. Teda hinnatakse palju. Ta ajab kõik naerma. Ja see muudab ta kohe sümpaatseks teiste silmis. Ta toob alati kaasa palju rõõmu igal pool, kus ta ka ei ole. 

Puudused:

Tal on kalduvus teisi põlata. Ta arvab, et teab kõik ja sellepärast ei kuula alati teiste nõuandeid. Ta ei kuula teiste arvamusi ja teeb alati oma tahtmist. Ta õpib oma vigadest.

Ta armastab iseenda pealt õppida, niipalju austab ta ennast! Ta on suur eneseimetleja.

Töö:

Ahv on optimistliku meelelaadiga, tema huumorimeel ja tarkus muudavad ta hakkajaks, kes leiab lahenduse igas olukorras. Töö juures on tal harva raskusi. Ta teab, kuidas paremini toimida. Ta saab alati oma tahtmise ilma suuremate raskusteta.

Ahvi hinnatakse töökaaslasena, ta teab kuidas ennast armastama panna. Ta tunneks end ülihästi ametite juures, mis nõuavad organiseeritust: kommerts, asjaajamine, kauplemine, suhtlus.

Ahvil on kõik head omadused, et temast saaks hea töötaja. Tal ei ole kõrgemalolijatega probleeme ja ta kohaneb ruttu.


1 kommentaar:

  1. väga hästi öeldud ahvid on ka kirglikud armastajad . nendega on tore koos töötada. sest nad on lõbusad, hea huumorimeelega. rahulikud. oma tööd teevad nad hästi.

    VastaKustuta