Recent Comments

Viimati lisatud

Hiina horoskoop - Draakon

Draakon on karismaatiline olevus, kellel on tugev iseloom. Õnn naeratab talle tihti ja ta oskab oma trumpe ära kasutada. Hoolimata oma edust võib Draakon tunda end rahulolematuna, tal puudub alati midagi. Ta on siiras ja pühendunud ja leiab alati midagi, et oma plaane täide viia. Ta ei lase end kunagi maha suruda.

See viies Hiina horoskoobi märk on kahtlemata kõige säravam. Oma tugeva temperamendiga oskab ta teisi veenda. Ta läheb alati edasi, ei kahtle kunagi ja liigub edasi maksku, mis maksab ilma laskmata end elumuredel maha suruda. Draakon ei armasta endale mõttetuid küsimusi esitada, ajaraiskamine ei ole tema jaoks tehtud.

Õnnenumbrid: 3, 4, 5, 6, 15, 21, 34, 36, 45
Sobib: Rott, Madu, Jänes, Ahv
Ei sobi: Draakon, Härg, Koer

Armastus: 

Tema sensuaalne loomus muudab ta väljaspool arvestust olevaks võrgutajaks. Temast õhkub sellist aurat, et talle ei suuda mitte keegi vastu pidada ja ükskõikseks jääda. Draakon armastab võrgutada, ta teeb seda kõigiga ja mitmekordistab oma võite. Ja kui ta on vallaline, siis hoidku teised alt. Tema head kombed, energia ja lahkus on vahendid, mille abil ta teisi võrgutab. Mitte keegi ei suuda tema võlule vastu panna. Draakon saab alati seda, mida ta soovib. Mitte miski ei suuda teda takistada.

Draakonile meeldib, et teda imetletakse, ta ei talu, kui keegi teine teda varju jätab. Oma kaaslasena eelistab ta kedagi, kes poleks sama ambitsioonikas ja julge, kui tema. Et ta saaks silma paista ja särada, ning teise üle valitseda. Kui Draakon õige inimese endale leiab, saab temast truu kaaslane. Tähelepanelik ja hooliv.

Tal on kalduvus unustada, seega ei maksa talle pahaks panna, kui ta unustab teie olulised tähtpäevad Draakon elab omaenda maailmas.

Draakon armastab kirglikult elu. Ta naudib elu. Ta on sümpaatne ja oskab end ümbritseda sõpradega, kes talle sarnanevad ja kellega koos tunneb ta end hästi.

Head küljed:

Ta on äärmiselt lahke. Ta annab ilma mõtlemata, ilma kartmata. Ükskõik, oled sa ta sõber siis või mitte. Kui sa temalt abi palud, siis on ta olemas. Draakon andestab kergelt, ta ei kanna kaua viha. Ta ei ole silmakirjalik, ta eelistab rääkida otse ja siiralt ilma põiklemata. Draakon ei armasta keerutamist, kui ta kellegagi vestluses on, tahab ta mõista ja aru saada. Üleliigseid detailid ärritavad teda, ta tahab minna kohe probleemi kallale, selle asemel, et tegeleda tühja lobaga.

Ta pühendab end neile, keda ta armastab. Ta annab kõik ilma mõõtmata ja arvestamata. Ta ei kahetse iialgi seda, mida on andnud.

Puudused: 

Tal on raskusi tihti keskendumisega oma kodustele töödele. Ta on oma loomult hüperaktiivne, kõik see, mida nõuab erilist tähelepanu on tema jaoks vaevanõudev. Ta teeb tihti mitut asja korraga. See rahulolematu külg tema iseloomus väsitab teda, sest ta paneb alati liiga palju energiat selle alla, mis tema arvates on hetkel oluline.

Tema vihahood on kardetavad, ta ei suuda end tagasi hoida ja tema emotsioonid võivad muutuda hiidlaineks, mis hävitavad kõik oma teel.

Ta tunneb tihti igavust.

Töö:

Draakon armastab, et talle jäetakse töö juures kogu vabadus. Ta armastab omapead tegutseda ja omas rütmis. Ta on väga dünaamiline, tema töö tegemine on kiire ja tõhus. Oma projektid viib ta kiirelt ellu. Ta on kiire reageerimisega.

Temast saaks hea firmajuht. Ta armastab iseseisvust, seega kõik juhtivad kohad on tema jaoks loodud. Alluvana ei tunneks ta end hästi, sest ta ei suudaks austada olemasolevat hierarhiat. Ta ei talu, kui teda käsutatakse. 

1 kommentaar:

  1. Tunnen ennast ära, paljuski on see mu elu raskeks teinud, aga tänu optimistlikule ellusuhtumisele suudan keerulistest olukordadest alati välja tulla.

    VastaKustuta