Recent Comments

Viimati lisatud

Hiina horoskoop - Härg/Pühvel

Härg on ambitsioonikas, pigem rahuliku iseloomuga ja armastab edu saavutada kõigis oma
ettevõtmistes. Armastus ei ole tema jaoks esmatähtis, ta otsib eelkõige ametialast edu saavutada. Härg armastab oma tööd. Ta võib õnnelik olla ainult siis, kui saab end tööpostil tunnusatuna ja vajalikuna tunda. Ta ei oska olla ilma tööta. Tal on vaja liikuda ja end realiseerida. Töökohustuste raskus ei hirmuta teda.
Olles ülepeakaela töö alla mattunud, kipub Härg unustama vaba aja lõbustusi. Härg armastab kasutada oma pead ja keha, lihtsalt tugitoolis istudes ja mitte midagi tehes tunneb ta end halvasti. Ta ei kannataks seda välja.

Õnnenumbrid: 1, 3, 5, 12, 15, 33, 35, 51, 53

Sobivad sodiaagimärgid: Rott, Jänes, Kukk, Ahv

Ebasobivad: Tiiger, Hobune, Draakon

Armastus:

Härg ei hiilga oma romantilise küljega. Stabiilses suhtes võib ta välja näidata teatud tähelepanelikkust aga temalt ei maksa oodata originaalseid ideid ja üllatusi. Ta on realist ja elab konkreetses maailmas. Teda huvitavad kestvad suhted, üheöösuhted ei ole tema ala. Aga isegi kellegagi koos olles tahab ta end tunda vabana. Tema vabaduse piiramine ja liigne kontroll paneks teda end tundma lõvina puuris.

Armastuse kirg ei ulatu kunagi Härjani. Ta eelistab elada reaalsuses ja ei lase end mitte iialgi kaasa kanda armastuse põletavast leegist. Ta ei seo ennast kellegagi enne, kui ei ole oma valikus kindel. Ta on truu ja hindab korralikku suhet, kus igapäevaelu on kindlate reeglite järgi seatud.

Üldiselt pöörab ta rohkem tähelepanu oma perekonnale, kui välistele suhetele.

Head omadused:

Üks tema peamisi häid omadusi on tema tõsidus. Igapäevaelu kohustusi viib ta ellu kohusetundega. Sama lugu on ka tema töökohustustega. Raskuste ees jääb ta rahulikuks, näitab välja sitkust ja teeb kõik, et oma soovitud eesmärke lõpule viia.

Taon kohusetundlik, metoodiline ja talle võib usaldada ükskõik millise probleemi teadmisega, et ta suudab selle lahendada.

Härg on teenistusvalmis, ta aitab teisi ilma midagi vastu küsimata. Olles alati teiste jaoks olemas ei oota ta kunagi tänu.

Ta teab, kuidas teiste usaldust võita. Ta on siiras ja läbipaistev, inimesed hindavad teda. Tänu tema omapärasele karismale tõmbab ta teisi ligi. Temalt armastatakse nõu küsida.

Puudused:

Üks tema suurimatest puudustest on ta fantaasiapuudus. Kuna ta hindab ainult konkreetset, väldib ta kontakti kujutlusvõimega. Ta käib mööda sissetallatud rada ja ei hakka revolutsioone maailmas korraldama. Tema eesmärk on elada rahulikult. Utoopilised ideed ei ole tema jaoks. Sotsiaalsed võitlused ja soovid muutuda hirmutavad teda. Härg armastab stabiilsust ja korda.

Tema harjumused rahustavad teda, sellepärast on tal kalduvus omada eelarvamusi inimeste suhtes, kes tahavad olla originaalsed. See on tegelikult kurb, sest ilma fantaasiata võib elu tunduda kaunis tuhmivõitu. Ja tema ümberolijad võivad igavust tundma hakata, kui ta ette ei vaata.

Töö

Ta armastab tööd ja tunneb end seal hästi. Ta armastab teeneid osutada. Tunda end kasulikuna on talle vajalik selleks, et elada. Ta on rahuliku iseloomuga ja oskab väga hästi asju organiseerida, tema töökaaslased hindavad tema kohusetundlikkust ja tema soovi alati paremini teha.

Mitte ükski väljakutse ei hirmuta teda, vastupidi, tema tahtejõud annab talle jõudu üle saada kõigist raskustest. Ta läheb alati lõpuni, sest ta vihkab läbikukkumisi. Temale omase vankumatu tahtejõuga suudab ta üle saada kõigist raskustest näidates üles suurt julgust.

Härjad on väga head firmajuhid ja direktorid. Ta tunneb end hästi vastutaval kohal. Nad on väga kvaliteetsed töötajad tänu oma oskusele lahendada probleeme. Kommertsaladel tunneks ta end suurepäraselt. Riigitöö võiks talle samuti sobida võttes arvesse, et Härg armastab korda ja stabiilsust.

Kommentaare ei ole