Recent Comments

Viimati lisatud

Hiina horoskoop - Hobune

Hobune vajab neid enda ümber, kes teda imetlevad. Tema enesekindlus on tugev ainult siis, kui teda vaadatakse ja armastatakse. Ta tahab pidevalt muutusi ja see võib ta elu raskeks muuta. Tal on raske elada korrapäralist ja organiseeritud elu. Ta on püsimatu. Tema tulisus ja tormakus on ta energiaallikad. Tema pidev rahulolematus võib ta muuta õnnetuks. Ja ometi on Hobusel olemas kõik head omadused, et korda luua ilusaid asju.

Ta on ustav, ta armastab õiglust. Ta on uhke loomuga ja võib oma ümbritsejaid segaduse ajada.

Hobune ei jää iialgi varju, talle meeldib olla nähtaval kohal. Teda motiveerib see, kui teda kiidetakse. Tal on seda lausa eluliselt vaja. Ta on seltskondlik, ta armastab kõnesid pidada, teatrilaval näidelda... Ta tahab olla nähtaval kohal.

Muuseas Hobune oskab enda eest hoolt kanda, ta on alati elegantne ja tal on suur edu vastassoo juures.

Õnnenumbrid: 1, 3, 4, 8, 13, 14, 41, 43
Sobivad märgid: Koer, Tiiger, Kits
Ei sobi: Rott, Ahv, Härg

Armastus:

Kui Hobune kord armub, siis on ta metsik. Ta tormab ilma mõtlemata. Kõik läheb välgukiirusel. Ta annab kõik oma väljavalitule, mitte miski pole liiga kallis.Selleks, et teist võrgutada kasutab ta ära kõiki vahendeid : oma romantilist meelt, oma armastust muutuste järele - kõik, mis muudab ta huvitavaks. Temaga koos rutiini ei teki. Kõik muutub imeliseks ja ilusaks!

Aga peab meeles pidama, et Hobune tahab tunda end vabana. Liiga pealetükkiv kaaslane ei ole tehtud tema jaoks. Ta vihkab armukadedust, see lämmatab teda. Ta ei armasta suurt ka abielu, ta väldib lausa end kellegagi sidumast vähemalt niikaua, kuni ta pole leidnud ideaalset kaaslast, kes oskab mõista tema vabadusesoovi. Sest tal on oma arusaam vabadusest, ja truudus ei käi alati tema tugevamate külgede hulka. Tema tulisus ajab teda mitmetesse suhetesse, ta leiab oma energia sealt. Ta peab tundma asju üleni, selleks, et tunda end elavana.

Head küljed: 

Ta on väga osav äris ja asjaajamistes. Tema oskab kaubelda nii, nagu peab. Tänu oma instinktile kirjutab ta alla ainult parimad lepingud. Ta teab kuidas rikkaks saada, tal on see hea omadus panna oma raha kasvama. Ta on selleks loodud. Ta investeerib ainult siis, kui seda on vaja ja tõmbub tagasi niipea, kui ta ohtu tunnetab. Ta ei riski kunagi mõtlematult. Kõik on hästi välja arutatud.

Oma sitkusega saavutab ta edu ilma julgust kaotamata. Ta võib terve firma tuleviku ära päästa ja seda taas õitsvaks muuta. Ta kukub harva läbi, sest ta teab, kui miski on võimalik või võimatu. Ta ei võta iialgi ebareaalseid väljakutseid vastu.

Puudused: 

Ta ei ole väga osav armastuses, ta armastab liiga palju oma vabadust ja tal on raskusi, et jääda kauaks ühe ja sama inimese kõrvale. Ja sellepärast võib ta end tunda üksi, sest tal on raske leida kedagi, kes teda mõistaks. Kõik peab käima kergelt. Ja ometi tal on vaja tõsiseid suhteid luua, et edasi liikuda.

Aga kui Hobune kord armub ei näe ta enam midagi, mis ta ümber toimub ja ta investeerib täielikult sellesse suhtesse, isegi, kui ta peaks kõik muu enda ümber selleks hävitama. Ta on ruttu kirglik.

Töö:

Ta armastab projekte juhtida. Temast saaks hea firmajuht. Ta on võimeline loomaks uusi projekte, ta julgeb edasi liikuda. Tavapärased harjumused ei ole tema jaoks tehtud, ta vajab liikumist. Ta ei tohi töö juures igavust tunda. Ta tahab muutusi ja võib vajaduse korral päevapealt töö juurest lahkuda.


Kommentaare ei ole