Recent Comments

Viimati lisatud

Hiina horoskoop - Jänes

Neljas Hiina horoskoobi märk on Jänes. Ta meeldib teistele oma rahuliku loomuse ja hea tuju poolest. Ta on rahumeelne ja väldib kõiki konflikti vorme. Ta vihkab tülisid.

Kassi ehk Jänese aasta on väga suure au sees. Tal on suur oskus tulla kõige keerukamatest situatsioonidest tervelt välja. Nad armastavad elu nautida ja põgenevad probleemide eest.


Hiinas on Kassi tähemärk sümboliseeritud Jänese/Küülikuga. Neil on sama sümboolne väärtus. Isegi, kui ta ei ole kuninglik, on Jänesel majesteetlik hoiak. Ta oskab teistele muljet avaldada. Selle märgi all sündinud armastavad mugavust.

Jänese lahkus on suures hinnas tema sõprade ja töökaaslaste poolt. Seal, kus teised tülitsevad leiab ta alati võimaluse, et pingeid maandada. Kasvades rahulikus ja mugavas keskkonnas on ta täiel määral õnnelik.

Õnnenumbrid: 1, 3, 5, 9, 15, 19, 35
Sobivad märgid: Tiiger, Draakon, Ahv
Ei sobi: Rott, Hobune

Armastus:

 Ta on truu kaaslane. Ta on taktitundeline ja valmis teist ära kuulama. Ta oskab oma kaaslast õnnelikuks teha. Ta armastab üllatada. Kui ta on armunud, särab kogu ta isiksus ja tema õnne on kaugele näha. Ta on särav isiksus.

Tüli käigus väldib ta konflikti. Ta ei taha probleeme lahata, vaid eelistab probleemidest mööda minna kiiresti või lasta oma kaaslasel rahuneda niikaua, kuni kriis lahtub. Jänes ei ole tehtud võitlemiseks.

Temast saab suurepärane lapsevanem.

Igapäevaelu tundub talle igavana. Kodused toimetused jätab ta tihti homsele päevale. Ta eelistab inimsuhteid kodustele töödele ja veeta oma aega lastega, see muuseas on tema prioriteet.

Jänese tähemärgi all sündinutel on tihti palju häid sõpru.

Head küljed:

Nad on väga head sõbrad. Nad väärtustavad sõprust kõrgelt võides teinekord eelistada sõpru omaenda perele. Jänes armastab ise valida oma tutvusringkonda.

Nad armastavad vastuvõtte korraldada. Nädalavahetused kuuluvad tihti nende sõpradele. Kontakt teistega rikastab teda vaimselt. Jänes ei hakka teisi taga rääkima ja ei kuula kuulujutte.

Halvad küljed: 

Nad ei suudaks elada ebamugavas kohas. Eelkõige otsib ta oma heaolu. Kui midagi aga peaks valesti minema, on tema esimene, kes oma saatust hakkab taga nutma. Kui tema hädakisa juba liiga suureks läheb tuleb tal lihtsalt lasta ennast tühjaks rääkida ja mitte temaga vaidlusse laskuda, sest see ei lahenda mitte midagi, ta ei tunnista end süüdi ja ei näe endas viga.

Jänes elab tihti rikkalikku elu. Eluraskuste ees kaotab ta pea ja ei tea, kuidas reageerida. Ta kaotab tihti oma võimalused. Ta pole kunagi rahul.

Töö:

Teda tuntakse, kui asjalikku töötajat. Ta on väga tõhus ja oskab anda häid nõuandeid. Tema rahulikku ja kindlat loomust hinnatakse. Ta ei tekita iialgi segadust kollektiivis.

Jänes ei ole juhtimiseks loodud. Ta on kõikide poolt hinnatud ja suudab karjääriredelil kõrgele ronida.

Kommentaare ei ole