Recent Comments

Viimati lisatud

Hiina horoskoop - Kits (Lammas)

Kitse (ka Lamba) aastal sündinud inimesed on suured unistajad. Nad on oma hingepõhjas kunstnikud, kes unistavad maailma ümber muutmisest. Nende harjumus unistada võib meeleheitele ajada nende lähedasi. Ometi Kits (Lammas) ei tee kunagi teistele halba, üldjuhul on nad head ja siirad inimesed.

Kitsel on vajadus olla ümbritsetud oma sõprade ja perega, ta ei armasta üksindust. Ta sõltub suurel määral teistest. Üksinduses jääks ta ruttu masendusse. Tema jaoks on elutähtis tunda end armastatuna. Ümbritsetuna oma lähedastest tunneb ta end õnnelikuna.

Ta on väga loominguline ja armastab oma annet realiseerida.

Ta ei ole alati rõõmus ja heas tujus, selle jaoks on ta liiga suur pessimist. Tema pessimism ja tujumuutused ei muuda elu tema kõrval kergeks.

Õnnenumbrid: 3, 4, 5, 12, 34, 45, 54
Sobib: Tiiger, Hobune, Ahv, Draakon
Ei sobi: Kukk

Armastus: 

Selle märgi all sündinud inimesed on romantikud. Nad on tundlikud ja unistavad suurest armastusest. Nad usuvad hingesõbra olemasollu. Kui nad on leidnud kellegi sobiva, seovad nad end temaga kogu eluks. Truudus ei hirmuta neid. Vastupidi - nad unistavad rahulikust ja ülesehitavad suhtest. Nad vajavad kaaslast, kes suudab neile pakkuda turvalist ja rahulikku elu.

Nad ei kannata valet ja pettust.

Head küljed:

Nad on väga head inimesed. Nende kaasasündinud headus äratab teistes sümpaatiat ja poolehoidu. Teda ei saa vihata. Kits (Lammas) armastab oma loomult teisi. Ta kaitseb nõrku, rõhutuid ja abivajajaid. Ta tunneb teiste valu endas. Ta võib tihti iseennast teisi eelistades unustada.

Ta armastab end kasulikuna tunda, ta tahab teisi end hästi tundma panna. Ta ei ole omakasupüüdlik. Harva ootab ta midagi tasuks oma teenete eest.

Puudused: 

Tal võib sageli ette tulla tujumuutusi, millega on raske harjuda. Ta ei suuda varjata oma tundeid.
Ta on kunstnikuhingega ja tal on raske keskenduda, tal puutub metoodilisus. Ta tegutseb instintidega, ilma mõtlemata ja ta ei ole organiseeritud. Ideed tulevad talle juhuslikult, täpselt kuidas juhtub.

Töö:

Ta on asjalik ja kohusetundlik. Tema positiivne energia on nakkav. Ta ei kannata stressi ja eelistab rahulikku keskkonda töötamiseks. Liigne surve mõjub talle halvasti.

Ta armastab töötada kollektiivis ja olla teistega kontaktis. Ta ei suudaks üksi töötada. Ta tahab suhelda, jagada kogemusi . Üksi töötades võib ta langeda masendusse.

Kommentaare ei ole