Recent Comments

Viimati lisatud

Hiina horoskoop - Koer

Koer on oma loomult üsna pessimist. Esimesel pilgul näib ta jahe ja eemalolev, raske on aru saada, mida ta tegelikult mõtleb ja arvab. Ometi armastab Koer õiglust ja on alati valmis teisi vajadusel aitama. Koer on üldiselt helde.

Need, kes teda ei tunne, peavad teda kummaliseks. Temast on raske aru saada. Sest Koer võib armastada müstilisi asju, ebareaalseid. Ta võib armastada õudusfilme või fantastikat. Kujutluslik maailm, üleloomulik maailm tõmbab teda. Ta võib armastada lugeda või kuulata kõike, mis on kurb, ta näeb elu tihti mustades värvides. Ta näeb asju halvematena, kui nad tavaliselt on.

Koer võib olla küüniline, ta armastab kritiseerida poliitikuid, ühiskonda - kõik on hukas ja lahendusi pole olemas.

Õnnenumbrid: 1, 4, 5, 9, 10, 14, 28, 30, 41, 45, 54
Sobib: Jänes, Madu, Koer, Rott, Hobune, Tiiger
Ei sobi: Draakon

Armastus: 

Koer on truu kaaslane, tal on armastusest viisakas arusaamine. Tema jaoks on traditsioonide jätkamine oluline, abielu ei hirmuta teda. Koer tahabki leida enda ellu kedagi, see on rahustav tema jaoks. Ta ei hakka mängima, kui ta näeb, et suhe kuskile ei vii. Üheöö suhted ei ole tema jaoks. Koer kiindub kergelt.

Ta ei lasku suhtesse ilma mõtlemata. Ta ei lase kirel oma üle võimust saada, ta liigub ettevaatlikult, et mitte eksida ja haiget saada. Ta on tähelepanelik kaaslane, temaga koos tekivad ruttu harjumused aga tal on niipalju häid külgi, et teda armastatakse kõigest hoolimata. Ta võib aga olla armukade, ta tahab, et tema tundeid jagatakse. Ta vajab tihti rahustamist oma kaaslase poolt, kes peab tema pessimismi alla suruma ja aitama tal näha maailma paremas valguses, teades, et ükskõik, mida ta ka ei ütle, Koer näeb ikka asju omas valguses ja on vastasseisus.

Head küljed:

Ta on ustav. Sõpruses võib ta üles näidata vankumatut truudust. Ta on lojaalne. Hoolimata katsumustest, mis aja jooksul ette tulevad, jääb Koer ikka nende kõrvale, kes teda armastavad. Ta oskab olla diskreetne, ta ei ole kunagi pealetükkiv. Ta austab teiste eraelu. Ta ei taha teisi segada.

Ta on teenistsuvalmis ja pühendunud ja ei keeldu kunagi teistele teenet osutamast. Ta on alati valmis teisi aitama. Tema peale võib loota. Ta on hea sõber. Kogu oma elu vältel loob ta tugevaid sidemeid oma sõprade ja lähedastega.

Puudused:

Koeral on harjumus kõike ja kõiki kritiseerida. Tema arust on kõik hukas! Tal on alati öelda midagi kellegi kohta. Talle meeldiks, et kõik oleks täiuslik aga täiuslikkust pole olemas. Maailm on liiga ebatäiuslik selle jaoks ja Koeral on sellega raske leppida. Ja sealt tulebki tema ülemäärane pessimism, kui kõik valesti on, siis tähendab see seda, et maailm on hukas. Tema jaoks ei ole mitut võimalust - elu on kurb, vigu täis ja inimene on teise inimese jaoks hunt. Ometigi oma lähedastega võib ta harmoonilist elu elada.

Ta on väga tundlik, näeb teistes vigu, mitte ükski ei jää talle kahe silma vahele. See äärmuslik tundlikkust muudab ta õnnetuks ja võib vahel teistele häirivaks muutuda, neile muidugi, kes ennast puudututatuna tunnevad.

Töö:

Koer on töö jaoks tehtud. Ta armastab end kasulikuna tunda, tema jaoks on see võimalust, et oma oskusi näidata ja tunda end vajalikuna. Kindlate kellaaegadega rahulikud ametid meeldivad talle. Alluvaks olemine ei ole talle vastumeelt, ta ei otsi kedagi juhtida või silma paista. Ta on aus. Ta teeb oma tööd kohusetundlikult.

Oma töökaaslastega saab ta hästi läbi, temaga on lihtne suhelda.

Neil on kalduvus kangekaelsusele. Kui nad usuvad, et neil on õigus, on raske neid vastupidises veenda.


Kommentaare ei ole