Recent Comments

Viimati lisatud

Hiina horoskoop - Kukk

Kukk on iseendast väga heal arvamisel. Ta on enesekindel ja armastab, et teda imetletakse. Pole kahtlustki, et Kukk on võimeline laulma terve publiku ees ilma igasuguse kartuseta end naeruväärseks teha. Tal ei tule sellist mõtetki pähe.

Kukk armastab ka unistada ja unistab paremast maailmast. Tal on suured ideed, veelgi suurem süda ja soov olla omaenda elu kangelane. Kukk on aus inimene, täis head tahtmist ja alati ustav. Ta publtiseb koguaeg energiast.

Kukk tahab kuulsaks saada, ta unistab sellest nii päeval, kui ööl. Ta kujutab ette erakordset elu, kus tema ise oma särava isiksusega teistes suurt imestust äratab. Ta armastab tunda end võimsa ja tähtsana. Aga selleks, et oma suuri unistusi täide viia, peaks Kukekene ka tegutsema vastavalt, muidu libisevad head juhused ta nina alt ära.

Kukk armastab samuti kõiki mugavusi, eriti oma kodus. Kodus õdusalt olles armastab ta palju aega veeta. Ta hindab seda. Ainult, et seal on jälle üks häda - oma kodus diivani peal üksi kuulsaks ei saa! Aga seda ei maksa talle ütlema minna, sest siis vastab ta otsekohe ja üsna teravalt!

Tema õnnenumbrid: 1, 5, 6, 12, 15, 16, 24, 51
Sobib: Härg, Madu, Rott
Ei sobi: Jänes, Kits

Armastus: 

Kukk tunneb ruttu kirgede leeki. Ta elab praeguses hetkes ja võib tunda oma valitu vastu sellist kirge, mis võib paista liialdusena. Kukest saab ruttu teatrietendus, ta ise mängib omaenda rolli ja on alati esiplaanil. Aga kui Kukeke on armunud, siis jätkub tal silmi ainult oma armsama jaoks. Mujale vaatama ta sellisel juhul ei kipu. Siis on ta truu ja pühendunud kaaslane.

Ta armastab lapsi, ta on hea lapsevanem, kes hoiab oma südames soovi vastutada oma laste kasvatuse ees. Tema fantaasia paneb lapsi naerma, elu Kukega on alati elav ja lõbus. Sõpruses on Kukk truu, niipea, kui teda armastatakse, saab temast sõber.

Head küljed:

Kukk on alati energiat täis. Ta ei väsi iialgi. Ta on kantud edasi oma unistustest, ma soovidest ja ei lõpeta liikumist. Ta armastab tegutsemist, ta otsib seda. Igavust tema jaoks pole olemas. Ta ei ole enesekeskne inimene, ta on väga seltskondlik.

Tema suur entusiasm aitab tal ületada eluraskused. Probleemid teda ei peata. Kui mingi takistus peaks ilmnema, Ületab ta selle ilma mingi probleemita. Ta tõuseb alati ja teda ei ole niisama lihtne maha murda. Inimesed, kes teda tunnevad, usuvad, et tema elurõõm ja -jõud on lõppematud.

Puudused:

Peamine Kuke puudus on tema utoopilised unistused. Ta võib unistada elust, mida ta kunagi ei saa ega ela. Ja see tekitab väikese nihke unistuse ja reaalsuse vahel. Ta võib selle pärast kannatada, kui kukub maa peale tagasi liiga ruttu. Aga Kukk eelistab tihtilugu jätkata unistamist, selle asemel, et vaadata reaalsusele otsa. See on hea võimalus ikka ja jälle unistustesse uskuda.

Rahalise külje pealt on Kukk võimeline palju kulutama ilma oma raha peale mõtlemata, eriti, kui asi puudutab tema peret. Elu reaalsused ei huvita teda. Kukk tahab elu nautida ja unistab tihti elu vastuolud

Töö

Kukk võib olla suur unistaja aga oma töö juures on ta vägagi asjalik. Talle ei saa midagi ette heita, ta on hea organiseerija. Töö on tema jaoks püha ja ta saab sellega hästi hakkama. Ta on täpne, range nii enda, kui teiste vastu ja otsusekindel. Kukk seab endale eesmärgid, mille ta alati ellu viib ilma probleemideta.

Teiste seas tunneb Kukk end hästi, ta on hea suhtleja ja kõneleja.

Kommentaare ei ole