Recent Comments

Viimati lisatud

Hiina horoskoop - Madu

Läänemaailm on andnud Maole negatiivse pildi, samal ajal, kui idamaades on Madu väga suure au sees. Inimestel, kes on sündinud selle tähemärgi all on üldjuhul huumorimeelega, hea välimusega ja neile meeldib teistele meeldida.

Selle tähemärgi all sündinud inimestes on idagi müstilist, teda on raske määratleda. Enamiku ajast on nad enesesse sulgunud ja ei näita oma tundeid ega mõtteid teistele välja. Mitte keegi ei tea seda, mida nad mõtelda võivad. Madu ei otsi teistega suhtlust.

Ta on väga hea vaatleja, kellele midagi kahe silma vahele ei jää, ta mõistab teiste inimeste tundeid aga ei kiirusta oma arvamuse andmisega. Ta hoiab kiivalt oma salaaeda.

Ta on loomult muretsejaja tihti erak. Ta eelistab veeta õhtupoolikuid oma kodus soojas, selle aemel, et minna välja. Ta on kodus olemisega.

Ta huvitub paljudest asjadest. Tema uudishimulik loomus ja soov õppida paneb teda küsimusi esitama ja otsima vastuseid. Madu on suur filosoof.

Õnnenumbrid: 1, 2, 4, 6, 13, 24, 42, 46
Sobib: Härg, Draakon, Jänes, Kukk
Ei sobi: Siga, Ahv, Tiiger, Madu

Armastus: 

Madu võlub otsekui läbi nõiduse oma kaaslase, lummates teise täiesti. Kui teda armastatakse, siis imetletakse teda. Tema kättesaamatu pool tõmbab teisi tema poole. Ja ta teab seda! Kui Madu kord on juba armunud siis on ta truu kaaslane ja arvesse peab võtma tema dominantset iseloomu. Tema armukadedus ei meeldi kõigile. Ta ei suuda leppida teadmisega, et ta ei ole ainuke. Madudel on mõningaid raskusi usalduse loomisega, ta umbusaldab teisi kartusest mahajätmise ja petmise ees.

Intellektuaalses plaanis on ta väga rikas isiksus. Ta on originaalne, elav, aitab teistel uusi asju avastada. Ta armastab omada väikest sõpraderingi enda ümber.

Head küljed: 

Ta on kannatlik ja oskab end vaos hoida. Te näete teda harva vihasena, ta hoiab oma enesekontrolli isegi kõige delikaatsemates olukordades. Tema peamine hea külg on hoida oma emotsioone kontrolli all. Ta oskab end austama panna ja konfliktide ees oskab tema rahu maa peale tuua.

Ta tegutseb instinktidega ja teeb seda, mida tunneb.
Oma kannatustest ta ei räägi, ta hoiab neid sügaval enda sees. Elu raskusi kannatab ta vaikides ilma kaebamata. Tal on suur valu taluvus.

Puudused:

Tema suurim puudus on suutmatus ei öelda. Seda võib võtta nõrkusena aga tegelikult see ei oe nii. Maole ei meeldi panna teisi kannatama. Ta on alati teisi kuulamas ja teeb seda, mida temalt oodatakse, isegi vastu tahtmist.

Tal on kalduvus teisi hellitada, ilma mõtlemata külvab ta teised kallite kingitustega üle. Oma lastele ei keela ta midagi.

Töö:

Madu on rahuldamatu ja armastab õppida. Töö juuresarmastab ta uusi väljakutseid. Ta tahab mõista, ta on intellektuaal, ükskõik, milline ka poleks tema ala, kus ta töötab. Ta januneb teadmiste järele ja tahab oma aju kasutada.

Üldiselt eelistab ta töötada pigem üksi, kui kollektiivis. Ta on asjalik ja teeb oma tööd hästi ja kohusetundlikult. Tal on häid tutvusi, kelle abil karjääriredelil kiiremini tõusta ja kes aitavad tal ka intellektuaalses plaanis kasvada.

Tema kolleegidel võib ette tulla raskusi temaga, tema külm ja saladuslik külg ei muuda temaga suhtlust lihtsamaks aga teda austatakse sellegipoolest. See näiline ükskõiksus aitab tal vältida palju tülisid ja kolleegide vahelisi erimeelsusi. Ta oskab üksi edusamme teha.

Kommentaare ei ole