Recent Comments

Viimati lisatud

Hiina horoskoop - Siga

Sea aastal sündinud inimene armastab elu nautida. Tema elu on pühendunud lõbustustele. Ta armastab endame rõõmu valmistada, elu on tema jaoks naudingute allikas. Ta armastab hästi süüa, juua, armastada, väljas käia, lõbutseda... Ta armastab elu nautida ja niipea, kui ta leiab võimaluse pidu pidada, on ta õnnelik.

Maised lõbustused on tema elus olulisel kohal, ta ei armasta monotoonsust. Ta peab väljas käima. Ta naudib elu täiel rinnal. Ta armastab restoranis süüa peeneid roogi või kulutada raha ilma lugemata. Kõik on hea, mis teeb rõõmsaks.

Ta on tähelepanelik ja armastab oma lähedasi õnnelikuna näha. Mitte sellepärast, et ta niipalju iseenda heaolule mõtleb, ei ole ta veel egoist. Selle märgi all sündinud inimesed on vastupidi väga head perekonnapead. Ta eelistab omada vähe aga ustavaid sõpru. Ta on siiras ja mõtleb alati enne tegutsemist. Ta ei ole impulsiivne. Enne tegutsemist peab ta kaaluma poolt- ja vastuargumendid. See mõistlik külg on temale omane.

Õnnenumbrid: 1, 3, 4, 5, 8, 16, 18, 34, 41, 48
Sobib: Tiiger, Kits, Koer
Ei sobi: Madu

Armastus: 

Ta armastab lihtsaid suhteid, kui see osutub liiga keeruliseks väsib ta sellest ruttu. Suhtes väärtustab ta siirust ja soovib ainult ühte: olla õnnelik. Ta vajab tavaliselt palju aega, enne kui oma sobiva kaaa välja valib. Kui ta armastab, on ta väga tähelepanelik ja hoolikas, ning oskab teist ära kuulata.

Perekonnaelu ei kohuta teda.

Ta tunneb end hästi ainult rahulikus keskkonnas.

Tal on raskusi koduste töödega, selle külje pealt näitab ta natuke laiskust üles.

Head küljed: 

Tema hea kasvatus ja intelligentsus meeldivad teistele. Sea aastal sündinu on rahulik. Inimese armastavad ja austavad teda. Tema ingellik rahu on nakkav ja rahustav.

Ta ei näita oma nõrkusi teistele.

Ta on loomult lahke ja ei tee teistele teadlikult haiget. Ta hoiab alati naeratust huulil, isegi siis, kui on raskusi läbimas. Ta ei kaeba, isegi siis, kui ta end hästi ei tunne. Kui keegi peaks talle haiget tegema, ei ütle ta midagi. Ta ei ole võitleja loomuga. Ta soovib ainult ühte: olla õnnelik, ilma vägivallata. Ta on rahumeelne.

Puudused: 

Ta on tihti liiga tagasihoidlik. Isegi kui ta on hea ja lahke, ei räägi ta palju. Kui ta on suurtes raskustes, eelistab ta kõike endas kanda. See vaikimine võib mõjuda teise jaoks raskelt ja ta võib end tunda teatud eluetappidel üksikuna, kui ta ette ei vaata.

Vahest on hea usaldada teistele oma probleeme, et siis paremini ja kindlamini edasi minna. Et tunda tema kannatusi, peavad teised teda paluma, et ta end avaks aga kõik ei hakka seda tegema.

Sooviga kõike endas kanda, võib Sea aastal sündinud ruttu oma hoo kaotada ja tunda end sündmustest eemal olevat. 

Töö

Sea aastal sündinu ei ole laisk töö juures. Vastupidi, ta annab endast kõik, kuulab juhtnööre ja teeb asju suure otsusekindlusega. Kolleegina hinnatakse teda väga. Ta on väga asjalik, tõsine ja tema peale võib alati loota. Ta võib töötada igas vallas.

Kommentaare ei ole