Recent Comments

Viimati lisatud

Hiina horoskoop - Tiiger

Tiiger on kõige entusiastlikum Hiina horoskoobi märkidest. Ta on optimistlik, täis energiat, läheb alati edasi ja ei lase end maha suruda elumuredest. Tiiger on Hiina horoskoobi kolmas märk, mida valitseb yang. Tiigri jõud peitub tema soovis muutuda. Teda ei hirmuta seiklused võõrastel radadel, vastupidi, see mõjub talle ergutavalt. Tiiger ei ole loodud monotoonse elu jaoks, ta vajab seiklusi. Ta tunneb end hästi ainult tegevuses, ta puhkab harva.

Tiiger astub julgelt vastu kõikidele takistustele, mida elu ta ette võib tuua. Kõige keerulisemad situatsioonid võimaldavad tal anda endast parim ja arendada ta võitlusvõimet, mis võib olla äärmuslik, kui on vaja kaitsta rõhutuid.

Tiigritele meeldib, kui neid imetletakse, nad mängivad superstaare ja neil on vaja tähelepanu.

Õnneumbrid: 4, 5, 7, 9, 13, 34, 44, 45, 54
Sõbrad: Siga, Koer, Kits, Hobune, Draakon
Sobib: Ahv, Härg, Madu

Armastus:

Tiiger armastab kirglikku armastust. Ta investeerib kogu oma olemusega suhtesse, mis talle sobib ja mison piisavalt tuline tema jaoks, emotsiooniliselt tuline. Aga ta tüdineb ruttu ja vajadusel ei kõhkle oma kaaslast välja vahetamast, kui hakkab igavust tundma. Stabiilne armastus ei ole tehtud tema jaoks, kui ta just ei satu mõne pärli otsa, kes oskab tema südame tuld lõkkele puhuda nii tihti, kui vaja. Tiiger tahab uudsust ja värskeid tuuli, isegi, kui päevad mööduvad ei tohi nad üksteisele sarnaneda. Kui ta tunneb rutiini ¨jalutab ta lihtsalt minema.

Armusuhe Tiigriga on stimuleeriv. Ta on tõeline võrgutaja, armub ruttu, tunneb armastust esimesest silmapilgust, elab seda armulugu väga tuliselt ja  tugevate tunnetega, tüdineb ruttu ja lõpetab kõik.

Head omadused:

Tiiger on väga lahke. Ta ei kõhkle abivajajate kaitseks välja astumast, ta võib töötada vabatahtlikuna teiste aitamiseks mõnes heategevusasutuses. Ta ei jää kunagi ükskõikseks teiste murede vastu. Vastupidi, pannes ennast teiste teenistusse, aitab see tal end vajalikuna tunda.

Niipea, kui ta end millegagi seob, investeerib ta end täiel määral.

Teine tema headest omadustest on ausus. Nad on sirgjoonelised, armastavad reeglitest kinni pidada, nende eesmärk on olla selgetes suhetes teistega.

Puudused:

Tiigril on liiga suur enesearmastus, tema uhkus võib talle teinekord kätte maksta ja muuta teda vastumeelseteks teiste juures. Ta tõmbab inimesi ligi, see on ta eneseuhkuse jaoks vajalik.

Tiiger usub kaljukindlalt, et teab kõike ja ei kuula hea meelega teiste nõuandeid.

Tiiger tahab juhtida, ta ei armasta teistelt käske saada.

Töö:

Ta on alati oma töö juures motiveeritud, täis head pealehakkamist ja nakatab ka teisi oma hea tujuga. Tiiger on kollektiivis positiivne inimene, ta ergutab teisigi. Tal on alati palju uusi ja häid plaane ja ideid, ta armastab uudsust. Temaga koos teostuvad projektid ruttu. Ta armastab tegutseda.

Tiigril ideedest puudust ei tule, tema ainuke puudus on selles, et tal on raske aksepteerida teiste arvamustega.

Kommentaare ei ole