Recent Comments

Viimati lisatud

Kes on horoskoobi järgi teie parim sõber ja töökaaslane?

Jäär 

Parim sõber:Niipea, kui Kaksikud talle helistavad, kaob väsimus. Need kaks tunnevad ja mõistavad teineteist hästi ja igav neil juba ei hakka! Nad reisivad koos, peavad plaane ja mis peaasi - oskavad koos lõbusalt aega veeta!

Parim töökaaslane:

Kaalud on just sobiv oma paindlikkuse poolest. Kaaludel on paindlik meel, koos Jääraga viivad nad suuri projekte ellu. Jäärale jääb mõtlemise pool ja Kaaludele elluviimine.

Sõnn

Parim sõber:

Isegi, kui kunagi võis nende vahel olla armastus siis nüüdseks seob neid suur ja kogu elu kestev sõprus. Sõnni tarkus sobib oivaliselt Kalade inimlikusega. Üheskoos viivad nad unistusi ellu.

Parim töökaaslane:

Neitsi ei käi tööl selleks, et nalja teha. Seda parem, sest tema kohusetundlikkus tagab talle suurepärased tulemused. Sõnn on tegutseja, Neitsi aga oskab teda suunata tasakaalustades säästud (aeg ja raha) ja investeerimised (pingutused ja tulud).

Kaksikud

Parim sõber:

Kaksikud ja Kaalud armastavad mõlemad lõbutseda, esimene mängides ja teine võrgutades. Nende sõprus on mõlemale sobiv ja nende õhtud täis pidusid. Nad ei anna teineteisele lubadusi, nad kohtuvad ikka ja jälle juhuslikult ja hea meelega.

Parim töökaaslane: 

Jäära siirus aitab tal mõista kuhu ta minemas on ja mida tal oodata on. Kui Jäär meelt muudab, pole sellest ka hullu, Kaksikud on nagu kameeleonid - nad kohanevad ruttu olukorraga. Üheskoos ei võida nad küll alati aga nad saadavad korda mõned head edusammud.

Vähk

Parim sõber:

Skorpioniga mõistavad nad teineteist ilma sõnadeta. Intuitsioon ja empaatiavõime soodustavad vastastikuseid usaldusi ja ühtmeelt. Nad mõlemad peavad kinni pereväärtustest ja peavad kõik tähtpäevad koos kutsudes üksteist vastastikku igaks sündmuseks.

Parim kolleeg: 

Vähile meeldivad Kalad tema inimliku külje poolest ja sooviga kasutada tema oskusi inimeste vahelistes suhetes. Kui asi puutub tehnilisse külge, siis eelistab ta appi kutsuda Neitsit.

Lõvi

Parim sõber:

Lõvi ja Ambur leiavad alati vabanduse, et pidu pidada. Need kaks mõistavad ja tunnevad teineteist ülihästi, neid seob tihti pikk sõprus ja nad tunnevad siiralt teineteise edusammude üle rõõmu.

Parim töökaaslane: 

Lõvil on vaja ettenägemisvõimega Kaksikuid, et teada, kas tema projektist saab asja või ei . Nad räägivad tööasjadest, plaanidest, muudavad neid ja keskenduvad eesmärgile. Lõvi tegutseb siinkohal ja Kaksikutele jääb kommunikatsiooni pool. Ja neile mõlemile realiseerimine.

Neitsi

Parim sõber:

Sõnniga seob ta siiraid ja kestvaid sõprussuhteid. Niipea, kui mõni probleem peaks esile kerkima teab Neitsi, et Sõnnilt võib ta alati abi leida. Nad meisterdavad koos, teevad aiatöid, küpsetavad koos... see on praktiline ja produktiivne sõprus!

Parim töökaaslane:

Neitsi ja Kaljukitse vahel valitseb hea ja edukas töö meeleolu. Mõlemad kaks armastavad tööd teha ja ühendavad oma pingutused, et oma projektid hästi ellu viia, mille eesmärk on tihti neile mõlemile kasulik. Nad teavad, et tasuta lõunaid ei ole olemas.

Kaalud

Parim sõber:

Veevalaja ja Kaalu teavad, kuidas oma kuulsust oma lõbustuste jaoks ära kasutada on võimalik. Nad ühendavad oma energia, oskavad koos elu nautida, arastavad suhelda. Nad võivad ka teineteise peale solvuda, selline teguviis aga nende sõprust ei nõrgesta - vastupidi, nad on sellega juba harjunud.

Parim töökaaslane: 

Ambur on hea töökaaslane, sest näitab Kaaludele kuidas edu saavutada. Ta annab Kaaludele vajaliku sitkuse, et oma projekte ellu viia. Kui Kaalud on kunstimeelega, siis läheb tal vaja Amburit, kes oskab ta teoseid edukalt promoda.

Skorpion

Parim sõber: Neitsi

Skorpionil on vähe tõelisi sõpru aga neid hoiab ta kogu elu. Neitsi on üks neist, temaga on nad ilmselt juba tuttavad varasest noorusest saadik ja ei ole asja, mida nad teineteisest ei tea. Kui palju saladusi neid kaht ühendab?

Parim töökaaslane: 

Sõnn suudab alati Skorpioni maa peale tagasi tuua. Skorpion imetleb Sõnni. Sõnn tahab tulemusi ja Skorpion on valmis kõik selle koostöö nimel tegema.


 Ambur

Parim sõber:

Jääraga tunneb Ambur end suurepäraselt. Need kaks teavad, kuidas meelt lahutada ja kuni pisarateni naerda. Neid seovad seiklused, reisid, lõbustused - mõlemad oskavad elu nautida. Elu on nende kahele üks pidev pidu.

Parim töökaaslane: 

Veevalaja oskab enda ümber inimesi end hästi tundma panna ja teab, kuidas teisi tööle panna. Amburile see sobib hästi. Tööl puuduvad pinged ja valitseb teadmine, et edu on jagatud. Nemad kaks teevad head koostööd ilma, et omavahelisi pingeid tekiks.

Kaljukits

Parim sõber:

Kui Sõnn teda õhtusöögile kutsub, siis on nad mõlemad heal meelel nõus ja teades, et veedavad koos ilusa ja meeldiva õhtu. Mõlemad armastavad head sööki. Neid seovad tugevad sõprussidemed, mis ei kahane hoolimata sellest, et nad teineteist väga tihti ei näe.

Parim töökaaslane: 

Isegi, kui Kalu on vaja teinekord tagant utsitada on nad Kaljukitse jaoks nii rahustavad, et viimane neile andestab kõik muu. Pealegi Kaladel on hea intuitsioon, ideaalne selleks, et raha ja aega võita!

Veevalaja

Parim sõber:

Kurbus ja igavus kaovad, kui nõiaväel, kui Veevalajal on sõbraks Lõvi! Sodiaagi järgi on nad vastusolus aga nad täiendavad teineteist naerdes, pidutsedes ja koos lõbutsedes.

Parim töökaaslane: 

Jääral on ühe sekundi jooksul tuhat uut idee. Veevalaja analüüsib kõik läbi ja sorteerib välja kõige paremad ja leiab mooduse, kuidas neid ellu viia. Koos mõtlevad nad ruttu, tegutsevad veel kiiremini ja loovad ilma aega kaotamata aina uusi projekte.

Kalad

Parim sõber:

Kaladele meeldib Vähi seltskond. See rahustab neid, Vähk on valmis alati neid toetama ja juhatama heasoovlike nõuannetega. Selles sõpruses on palju õrnust ja inimlikkust.

Parim töökaaslane: 

Skorpion õpetab teda oma vaistu järgima. Kuulates oma sisemist häält teevad nad häid valikuid ja panevad oma anded ainulaadsete, originaalsete ja kunstlikke projektide teenistusse.

Kommentaare ei ole