Recent Comments

Viimati lisatud

Kui ta sinuga olla tahaks, siis ta oleks sinuga.

Sellega on nii rakse leppida aga tõde ravib su südame terveks palju kiiremini, kui lasta kahtlustel ja kõhklustel end igavesti piinata.

Kui ta sinuga olla tahaks, siis ta oleks sinuga.

Siin on kaks võimalust. Kui tegemist on lihtsalt egoistiga, kes tahab sind armukadedaks ajada, siis lase parem tal lihtsalt minna. Kui ta sõnad ei vasta tegelikkusele, näiteks, kui ta ütleb, et ta sind armastab aga lisab sinna juurde, et ta ei ole kindel, kas te olete kokku loodud, siis lase parem tal minna ja mine oma teed.

Või kui ta tunded ei ole nii tugevad veel aga ta tahab jääda ausaks.

Või kui ta ei suuda otsustada ja kardab sulle haiget teha ja niiviisi kahevahel olles kardab lihtsalt sulle ära öelda.

Kui ta tahakas sinu kõrval olla ei peaks ta niikaua kahtlema ja mõtlema.

Ükskõik, kes ta ka ei ole, praegu pead sa mõtlema iseendale ja mitte temale. Sest, kui tema tahaks sinuga olla, siis ta ju oleks sinuga.

Kerge on öelda, et tal on vaja aega, natuke ruumi, ta kardab end siduda ja piisab , kui teda rahustada maha jne.

Aga sina ise samal ajal? Sina ju ei kõhkle, et temaga koos olla teeksid sa ju kõik võimaliku ja võimatu.

Sest sa armastad teda.

Nii lihtne see ongi.

Temaga on samamoodi.

Kui ta tahaks sinuga koos olla, siis ta seda teeks.

Su süda on purustatud . Sest tema ei tundnud samu tundeid. Ta ei pakkunud sulle mingit garantiid. Ja sa ei saa seda muuta. Mine oma eluga edasi.

Sina ei ole midagi halvasti ega valesti teinud.

See on tõde.

Võib-olla kulub sul sellega leppimiseks nädal või kaks, isegi kuu või lausa aasta. Võib-olla vajad sa rohkem aega. See on kindlasti väga valus sulle, on päevi, mil kõik tundub laabuvat ja teisi, kus sa leiad end taas mustast masendusest.

Ainult et see tähendaks, et sa murrad ise oma südant veel ja veel miljon korda selle asemel, et leppida teadmisega, et ta ei taha sinuga olla, mitte ei  vaja lihtsalt aega järelemõtlemiseks.

Kui ta tahaks sinuga olla, siis ta oleks sinuga.
3 kommentaari:

 1. Ma olen oma tutvusringkonnast näinud, kui paljud naised on koos lihtsalt ... no ma ei tea ... hirmust äkki? Et kus ma nüüd enam kedagi leiaks, kui lahku läheksime või ma ei oskagi üksi olla või ma ei saakski üksi hakkama või tuuakse põhjuseks aga ma ju armastan teda. See viimane on veel eriti jabur põhjus/õigustus. Kui vastuarmastust pole ja suhe mädaneb igast otsast siis milleks on vaja sellest kramplikult kinni hoida? Miks lepitakse kehva suhtega? Tegelikult nad pole ju õnnelikud.
  Mina leian, et enne olla üksi, kui vireleda kehvas suhtes. Millegipärast paljud naised kardavad üksindust. Aga kuidas saab endaga koos olles igav olla? Mul on ka elu jooksul üksindushetki olnud aga ka see aeg on mulle väga meeldinud. Kellegagi koos olles tuleb ikka ette, et peab kompromisse tegema. Üksi olles võid aga teha seda mida sina tahad, teha seda millal tahad või teha seda niikaua kui sulle endale meeldib. Saab rohkem ja piiramatult aega endaga ja oma hobidega tegeleda.
  Ja see hirm, et ma ei leiagi kunagi kedagi enam on ka tegelikult vale. Ainult, et kui paaniliselt seda uut otsida, siis ta tõesti ei tulegi. Tegelikult tuleb uus suhe siis, kui sa seda kõige vähem oodata oskad.
  Ma läksin lahku oma pikast suhtest. Tundsin, et see ei arene kuhugile. Või õigemini me olime nii erinevateks arenenud. Ma polnud õnnelik. Otsustasin edasi liikuda. Tegelesin iseendaga ja ühtäkki oli mul aega kõigega tegeleda millega olin tegeleda tahtnud. Mul isegi ei tulnud mõttessegi, et üksi on ikka kurb ja oleks vaja kedagi enda kõrvale leida.
  Aga siis ta tuli. Täiesti ootamatult. Nagu välk selgest taevast :D See oli isegi natuke ehmatav, sest no ma polnud ju isegi mõelnud selle peale. Nüüd on mul juba aastaid suhe, kus ma saan olla mina ise. Teha neid asju mida mina tahan. Muidugi tuleb vahel ka kompromisse leida aga see ei ahista mind. Ja selles suhtes olen ma õnnelik. Ma tean, et mul on vajadusel tugi või abi kõrval aga saan olla mina ise. Just nii tugev või nõrk, kui ma parajasti just olen. Ta võtab mind sellisena nagu ma olen ja ei dikteeri milline üks "õige" naine olema peab :D Arvan, et selline üks õige suhe olema peakski.

  VastaKustuta
 2. Aitäh vastuse eest, nii hea on selliseid positiivseid ja toredaid lugusid kuulda! Täiesti nõus sellega, et paljud naised (ja ma usun ka, et mehed) elavad koos aastate jooksul tekkinud rutiinist. Suhte algus on paljutõotav, sest olemas on uudsus, kirg, liblikad kõhus, põnevus, armumine jne ja siis tuleb igapäevaelu koos rutiini ja musta pesuga. Koos elamise head ja halvad pooled. Tühiasjadest alguse saavad nägelemised. Väsimus.
  Mina olen kuulnud seda, et armastust peab kastma, muidu ta närtsib ära. Ja seda peaksid kaks poolt mõlemad tegema. Tavaliselt on naised need, kes enne ära väsivad, sest nemad panustavad rohkem suhtesse, kui mehed.
  Aga selles ma olen nõus küll, et vahest tundub, nagu osad naied valiksid enda kõrvale ükskõik millise mehe, peaasi, et mees oleks. Mõtlemata tagajärgedele. Ja hiljem - olles ise sellise valiku kord teinud, lepivad sellega öeldes endale, et ma ju ise ta valisin ja kust paremat saada.
  Ma arvan, et me naistena peaksime rohkem iseendale mõtlema ja iseennast väärtustama. Siis lähevad prioriteedid paika.
  Ja palju õnne hea kaasa leidmise puhul! See on tõesti õnn, kui leiad õige inimesele! :)

  VastaKustuta
 3. mida siis teha kui asjad ei lähe nii nagu muinasjuttus või fantaasijas mida peaks tegema kuidas leppida sellega et sa ei ole vastassugupoolele vastuvõetav astud kogu aeg ämbrisse. alguses on kõik ilus ja kena hellitused. suudlused. kallistused koosolemised. kooskäimised. olime noormehega koos 3 kuud ja nüüd ütleb et tahab sõber olla. Olen päris pikka aega mehi mitte usaldanud. sest nad ei mõista mind. päris palju silma vett olen valanud nennde pärast. magamata ööd. padi on juba päris märg mu nutetud pisaratest ootan tagasi sidet mida teha��

  VastaKustuta