Recent Comments

Viimati lisatud

Kui te tunnete Skorpioni tähemärgi all sündinud inimesi...

Tavaliselt on vaesed Skorpionid need, keda sodiaagimärkide seast kõige vähem armastatakse. Neid ei mõisteta. Kuna nad on salapärased, keevaverelised ja privaatsed vihkavad neid paljud, teised jälle armastavad neid palavalt.

1. Nad armastavad sügavalt.

Nad on sodiaagimärkide seast kõige kirglikumad armastajad. Aga - nad ei armu ükskõik kellesse.

Nad on vägagi valivad, mis puutub nende partnerisse ja mõnikord võitlevad isegi selle nimel, keda nad tahavad. Kui nad kord juba endale kaaslase on valinud, siis on see pikaks suhteks.

Nad kardavad reetmist, ärge siis imestage, kui nad teid enne läbi testivad.

2. Nad on lõbusad.

Skorpion armastab huumorit, tihti on see aga must huumor või selline, mis teisi eemale peletab. Tundlikel inimestel ei soovita Skorpionite seltskonnas olla.

Skorpionite huumor saab allika tõest, sellepärast on tema naljad vaimsed ja intelligentsed.

Nad näevad maailmas igal pool irooniat ja võivad panna naerma terve saalitäie inimesi rääkides lihtsalt kõigest natuke.

 3. Nad on väga nutikad ja kohusetundlikud. 

Neil on annet probleemide lahendamise peale kasutades ainuüksi oma hetkel kättesaadavaid abivahendeid.

Nad on kavalad ja loovad ja nende tööeetika on võrreldamatu. Nad ei armasta alustatut pooleli jätta, kui asjad keeruliseks lähevad, nad ei lõpeta enne, kui on oma eesmärgi saavutanud.

4. Nad ei reeda saladusi, neid võib usaldada.

Skorpionid hoiavad kõik endas, sest nad ei armasta, et teised teada saaksid nende tõelisi motivatsioone ja kalduvusi. Niisamuti ei armasta nad, kui nende tegemistest avalikult räägitakse, nende firmat eksponeeritakse.
Nende lähedased teavad seda, sest ta on neile seda öelnud. Nad on väga head saladuste hoidjad ja see teeb neist ülihead detektiivid ja uurijad.

5. Nad armastavad kontrolli hoida.

Nad on sündinud juhid ja neil on kalduvus võtta ohjad oma kätte, selleks, et valvata, et asjad nende soovi järgi läheksid. Kui nad ei saa asju kontrollida siis nad tunnevad muret. Kahjuks on see kahe otsaga mõõk nende jaoks.

Ühelt poolt aitab see neil ellu viia nende
plaane. Teiselt poolt loob see tihti probleeme nende suhetes võimu pärast, eriti just siis, kui Skorpionid tunnevad, et neid ähvardatakse.

Nad tahavad iga hinna eest kontrolli oma kätte saada.

6. Ettevaatust, kui Skorpion vihastab.

Isegi, kui Skorpioni närviajamiseks on vaja aega, kui süütenöör juba põleb siis ei lähe plahavtuseni enam kaua.

Kui te tõesti olete suutnud Skorpioni närvi ajada, avastate te ta enda ees sellisena milisena vähesed teda näinud on. Kõik tema tunded ja emotsioonid vallanduvad üheainsa katastroofilise hetkega.

Nad ütlevad sõnu, mis teie südame purustavad ja ei unusta iialgi seda, mida te talle ütlete. Nad on külmad ja ootavad oma aega, et kätte maksta, sellepärast parem on, kui te ei hakka neid vihale ajama.
16 kommentaari:

 1. puha vale,elasin 17- st aastat abielu, ja vaid endale elavad. teistega üritavad vaid manipuleerida,ja nüüd pole tal eriti sõpprugi,ainult tema ja maailm, kuid midagi ei saavuta. vaid suuruse hullustus,mis laguneb jalge tagant kogu aeg.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Täitsa õige jutt,ma elasin ka Skorpioniga koos ja elavad jah just iseendale!!!! Kui ei oleks neid siis ei oleks maailma ka on nende mõttemailm!!!!

   Kustuta
  2. Ehitaja- minu teine pool ka- 17 aastat elasin tema maailmas, tema reeglite järgi. Samas, mina olen ka skorpion, pean tunnistama et seda siin lugedes oleks justkui minu isikukirjeldus. Ju on 2 võimalust (meie 2 skorpionit olime täpselt vastandit- mees nii nagu sul ja mina nii nagu siin kirjas)

   Kustuta
  3. 100% õige jutt, manipuleerijad mis sugused need skorpionid

   Kustuta
 2. Ütleks nii, et mina olen skorpion ja minu kohta kehtib see kōik 100%. Ega iga inimene polegi ju täieslikult oma tähtkujusse (see oleks ju ideaalmaailm), seega ei saa kõiki skorpioneid ühte patta panna..

  VastaKustuta
 3. Nõustun Gerly-ga . Mõne asja võibolla lisaks ja eemaldaks aga üldiselt on siinne jutt ikka küllaltki täppi .

  VastaKustuta
  Vastused
  1. EGA IKKA EI OLE,NII NAGU IGA TEISE TÄHEMÄRGI PUHUL

   Kustuta
 4. super egoist,ta on veatu nagu ingel.oma arust,huumorist on kaugelt mööda käinud,

  VastaKustuta
 5. Olen olnud abielus üle 30 aasta skorpioniga, ütleks, et 50/50 jutul tõtt.

  VastaKustuta
 6. Tahaksin teada, kas mõni kommenteerija kellelegi teisele elab, kui endale? Ja kuidas see käib?
  Pidasin silmas kriitikat skorpioni aadressil, et ta elab vaid endale.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Teiste eludesse ta oma nina ei topi.Igal inimesel oma maailma vaade,aga vot skorpionile omastatakse liigselt negatiivseid iseloomuomadusi,arvan jah,et see on see ,et see tähemärgi nimi SORPION peletab ja teeb ettevaatlikuks.Pole veel kuulnud ega näinud kuskil,et keegi ütleb skorpioni kohta tema mõne hea omaduse.SEDAsaab lugeda oma lohutuseks ainult tähemärkide iseloomustustest.

   Kustuta
  2. Mina tunnen skorpioni, kelle kohta võin häid omadusi rääkida, kes on väga hooliv oma lähedaste suhtes. Isegi liiga hooliv ja elab nende muresid kui enda omi üle. On valmis sõitma teise ilma otsa, et toeks olla. Ka sõpradest hoolib. Usun, et tähtkujude puhul peaks ikkagi arvestama ka muid faktoreid nagu sünniaasta horoskoop, seda millisest keskkonnast inimene tuleb (vanemad, kultuur, elukogemused jmt). Ei saa panna kõiki skorpione ühte patta. Sama kehtib ka teiste tähtkujude kohta.

   Kustuta
 7. Mina ei julgegi vööras seltskonnas oma tähemärki välja öelda,olen näinud,et paljude nägudelt ja kehskeelest vöib välja lugeda pölastust vöi midagi taolist.olen öppinud seda küsimust mitte kuulma,ja huumorist niipalju,et mulle meeldib kohe iseenda üle nalja visata ,hindan väga huumorimeelt inimeses.Inimrsed on harjunud skorpioni negstiivseid jooni koje paika panema,aga lugege kasvöi siit tema häid omadusi.Miks see nii on,arvan,et seeSÖNA skorpion,kole elukas ei saagi olla hea ja armas!?

  VastaKustuta