Recent Comments

Viimati lisatud

Kui teil on Sõnni tähemärgi all sündinud sõber.

Kui teie sõprade seas on keegi, kes on sündinud Sõnni tähemärgi all, siis tõenäoliselt on ta üks teie parimate sõprade seast. Ta võib olla kangekaelne aga ta teab väga hästi, mida tähendab tõeline sõprus ja ei jäta teid iialgi hätta.

5 asja, mida on hea teada, kui teil on Sõnni tähemärgi all sündinud sõber.

1. Nad on ustavad.

Sõnnid ei jäta teid sinnapaika lihtsalt pisikese sõnelemise pärast. Sõnn on uhke, et on teie kõrval ka rasketel aegadel, ükskõik, mis ka ei juhtuks. Sõnn on üks parimatest sõpradest, kes teil olla võib. Ta kuulab teid ja annab teile tunda, et ta teid toetab ja hindab.

2. Nad võtavad teid sellistena, nagu te olete.

Nad ei taha teid muuta, sest te meeldite neile sellistena, nagu te olete. Nad hindavad inimesi nende vigade ja puudustega.

Hoolimata oma reserveeritud olekust suudavad nad lihtsalt sõpru teha, sest teised hindavad nende stabiilselt loomust ja turvatunnet, mida nad tagavad.

3. Sõnnid panevad teid end tundma turvaliselt ja kindlalt.

Sõnnid jagavad alati enda ümber turvatunnet, tal on looduse poolt arenenud kaitseinstinkt, et hoida oma peret ja sõpru väljaspool ohtu.

Sõnn ei pane teid iialgi piinlikku olukorda ega haava teid tahtlikult. Tal on tugev ja julge hing.

4. Nad võivad olla kangekaelsed.

Sõnnidel on palju positiivseid külgi, ent nad võivad olla äärmiselt kangekaelsed ja võimetud oma arvamust muutma. Tal on omaenda nägemus maailmast ja teie arvamus teda seda muutma ei pane. Talle meeldib asju enda äranägemise järgi teha ja muutused on tema jaoks keerulised.

Samuti ei armasta nad palju spontaansust ja eelistavad, et asjad oleksid varem valmis planeeritud. Olge Sõnniga kannatlik, sest tal on vaja rohkem aega, et uute situatsioonidega kohaneda ja võib tunduda oma vanade harjumuste külge kinni aheldatud.

5. Neil on tugev iseloom.

Sõnni ei ole kerge haavata. Ta hoiab end eemale kõigest negatiivsest. Tema tahtejõud aitab tal ületada kõik takistused, mis ta tee peal ees on.

Sõnnid armastavad rutiini ja stabiilsust. Nad sobivad hästi teiste maa- ja veemärkidega.

Nad on parimad sõbrad, sest nad jäävad alati teie sõpradeks.


7 kommentaari:

 1. Ah, kui ilusti nad rääkida oskavad :P

  VastaKustuta
 2. On küll nii nagu siin räägitakse

  VastaKustuta
 3. Olen rahul eeltooduga, olen ise sõnn! Püüan austada ennast ja kõiki teisi, Elagu sõnnid, minule nad meeldivad . Sorry, pole just ilus ennast upitada, aga nii see läits..

  VastaKustuta
 4. Ja kuidas ma leian kalade tähemärgi all oleva sõbra, ekki keegi aitab lingi panekuga

  VastaKustuta