Recent Comments

Viimati lisatud

Mida sa teadma pead, enne kui sa Skorpioni tähemärgi all sündinud inimesega välja lähed

Skorpionid on ühteaegu külmaverelised ja kirglikud. Nad võivad kirglikult selgitada oma uskumusi ja soovi viia asjad alati lõpuni. Skorpionitel on hea pagus loovust antud kaasa, nende otsustada on kas nad kasutavad seda hästi või halvasti.

Skorpionid armastavad kõike mis on salapärane, müstiline, kättesaamatu. Mida kättesaamatum see asi on, seda suurem on tema soov seda saada.

Skorpion on kardetav, kui teda haavata.

Ta kasutab oma maagilist mõjuvõimu, et panna teisi end armastama.

Skorpion elab kõigi oma meeltega ja võib elu jooksul mitu korda suunda vahetada. Ta on väga tundlik kõige suhtes, mis teda elu tunnetama paneb. Ta liigub suure õnne perioodidelt suurte kahtluste perioodi. Tema tuju meenutab saehambaid - olenevalt hingedest, keda ta oma teel kohtab ja võita katsub. See tähendab, et ta on koguaeg plahvatusohtlik, parem on seda juba ette teada ja arvesse võtta.

Skorpion nõuab suurtja vankumatut truudust. Skorpionis on kõik üheskoos ja kõrvuti: armastus ja viha, kurbus ja rõõm, vaidlus ja harmoonia.

7 asja, mida sa teadma pead, enne kui Skorpioniga välja lähed:

1. Sa ei saa teda kontrollida. 

Nagunii ei ole hea oma kaaslast liiga palju kontrollida, Skorpioniga aga see asi sul üldse läbi ei lähe. Skorpionid on iseseisvad ja teevad ainult seda, mida nad teha tahavad. Skorpion võib kuulata sinu arvamust aga muuta sa teda ei saa.

2. Nad on kirglikud.

Skorpion on äärmiselt kirglik armuke. Sa pole veel lugenud  armasturomaani, mis oleks pooltki nii kirglik, kui elu Skorpioniga.  Nii, et sa võid end õnnelikuks pidada.

3. Nad armastavad hoida alal salapära.

Ta armastab oma kujutlusvõimel lasta lennata.

4. Nad on truud.

Ta ei hakka niisama oma kaaslast petma, kui sa ta ustavuse oled ära teeninud, siis jääb see kogu eluks.

5. Nad on tulised.

Skorpionitel on tulised tunded. Ja nad lähevad äärmusest äärmustesse.

6. Neil ei ole kaaslast vaja.

Kui Skorpion su enda ellu laseb, siis tähendab see seda, et ta sind tahab. Aga ära oota, et ta muutuks sinust sõltuvaks. Temal ei ole sind vaja. Aga ta võib sind tahta.

7. Ära peta ega reeda teda.

Ta vihkab üle õige olla maha jäetud ja reedetud. Sellepärast otsib ta kedagi väga erilist oma ellu, kedagi, kes suudaks ta õnnelikuks teha.

Petmist suhtes nad ei andesta ja võivad olla halastamatud.

Milline vahe on Skorpioni tähemärgi all sündinud naistel ja meestel?

Skorpioni tähemärgi all sündinud naised tõmbavad endale pilke. Nad armastavad end lasta hellitada.

Skorpioni tähemärgi all sündinud mehed on salapärased ja diskreetsed, nad varjavad oma tundeid. Nad ei armasta kaotusi ja elavad oma tundeid enda sees, selle asemel, et neid kõigile karjuda tänaval. Ta võib olla väga armukade.


Kommentaare ei ole