Recent Comments

Viimati lisatud

Mida sinu südamejoon ütleb sinu isiksuse kohta

On olemas 4 südamejoont, mis tähendavad nelja erinevat saatust.

Südamejoon on kõige kõrgemal asuv joon teie peopesal.

Ta võib teie kohta palju jutustada, alustades teie iseloomust.

Vaadake tähelepanelikult allolevaid nelja südamejooni ja lugege, mis teie kohta kirjas on.

A- kujuline südamejoon: 

Kui teie südamejoon lõppeb keskmise sõrmerme all siis olete te sündinud juht. Te olete intelligentne, iseseisev, ambtisioonikas ja oskate otsuseid vastu võtta. Te olete õiglane oma otsustes. Ent teie tunnete sügavuses kahtlevad paljud. Teid peetakse isegi külmaks inimeseks ja see ei ole just hea teie suhetes tesite inimestega. Teil puudub paindlikkus.

B- kujuline südamejoon:

Kui teie südamejoon lõppeb keskmise sõrme ja nimetisõrme vahel, olete te suure südamesoojusega inimene, tähelepanelik ja  hea nende vastu, kes teid ümbritsevad. Teid usaldatakse ja teie jaoks on oluline, et otsused võetakse vastu üheskoos. Kooselus ei ole te domineeriv, sest te ei suuda tihti ise otsustada.

C-kujuline südamejoon:

Kui teie südamejoon lõppeb nimetissõrme all olete te tark inimene, kes aitab teisi hea meelega. Aga ei maksa unustada, et te olete perfektsionist, idealist ja ambitsioonikas. Te pühendate kogu oma aja oma projektidele ja nende elluviimisele, et eemaldute teistest inimestest, kes süüdistavad teid kaastunde puudumises. 

D- kujuline südamejoon:

See on üsna harv juhus, kui südamejoon lõppeb pöidla ja nimetissõrme vahel. Üldjoones on sellised inimesed väga kannatlikud ja hoolikad. Nad on teiste vastu hästi häälestatud. Neil on hea analüüsivõime ja teistsugune maailmanägemus.


8 kommentaari:

 1. Ongi nii vist. A - kujuline südamejoon on. Samas tahaks hoopis B - kujulise südamejoonega inimese isikuomadusi omada :D

  VastaKustuta
 2. Mina jälle teistest erinev - teisiti mõtleja D

  VastaKustuta
 3. Mis siis kui inimese südame joon lõpeb ära enne kui kuhugi jõuab? Või läheb külje peale (nimetissõrme ja pöidla vahepeale)?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Sama siin! Ega seda nii tõepähe ei maksa võtta, see rohkem meelelahutus! Ilmselt tähendab suurt õnne :)

   Kustuta
 4. Minul peaks olema B aga enne finišid hargneb kaheks.

  VastaKustuta