Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Sõnni tähtkuju naine ja Kaalude tähtkuju mees

See on väga paljutõotav kohtumine aga asjad ei arene nii lihtsalt Sõnnist naise (maamärk) ja Kaaludest mehe (õhumärk) vahel.

Kaaludest mees langeb kohe selle kauni ja sensuaalse naise võlude kütkesse, ta hindab naise emalikku poolt ja tema headust. Omalt poolt, naist tõmbab mehe poole mehe delikaatne ja hoolitsev loomus. Romantika möllab nende vahel ja nad tunnevad otsekohe teatud külgetõmbejõudu, mis neid teineteise poole tõmbab. Esimestest kohtumistest saadik tunnevad nad end teineteise seltskonnas hästi.

Nad leiavad kiirelt ühiseid jooni: mõlemad armastavad elu nautida ja kõike, mis on ilus ja harmooniline. Nad kasutavad iga võimalust, et enda elu ilusamaks muuta. Nende voodielu on rikas ja huvitav isegi peale pikki kooseluaastaid.

Sellegipoolest kõik ei laabu niisama lihtsalt, nagu arvata võiks. Kõige raskem on leida kuldne kesktee ja selleks on vaja, et mõlemad lepivad teineteise väikeste iseloomuvigadega. Kuna naine on maamärk ja mees õhumärk, on naisel kalduvus armastada peaga ja mees tunnetega.

Mees võib heita naisele ette, et tollel on jalad koguaeg kindlalt maa peal ja kalduvust materialismile ( ta heidab talle ette, et naine kulutab liiga palju raha) , naine omakorda võib heita mehele ette, et tollel on koguaeg pea pilvedes nagu elaks ta mõnel teisel planeedil.

Kaaludest mehel on vajadus luua uusi tutvusi, kõik uus on talle eluvajalik tema isikliku tasakaalu jaoks. Talle meeldib väljas käia, samal ajal, kui ta kaaslane on pigem keegi, kes armastaks rohkem aega veeta oma kodus. Selline omadus ärritab muidugi naist, kes hakkab meest üle kuulama ja muutub pealetükkivaks. Sõnnist naise armukadedusel on ka põhjust, sest Kaaludest mees armastab väga aega veeta teiste naiste seltskonnas, tal on nõrkus ilusate naiste vastu ja see hirmutab ta naist, kes hakkab teda iga hinna eest kinni hoidma, tehes talle ilusa ja õdusa kodu, mis mehele meeldib.

Kaaludest mehel on ka raskusi end pikaajalisse suhtesse sidumisega. Nende peamised erimeelsused sellest tulevadki, et naine on valmis otsekohe end temaga kogu eluks siduma samal ajal, kui mees kõhkleb ja tahaks jääda lihtsalt juhusliku suhte pinnale.

Teine tülide allikas on see, et Kaaludest mehel on kalduvus põgeneda tundlike teemade ees, see ärritab Sõnni tähtkuju naist, kes tahab otse asja kallale asuda. Ent enamiku ajast eelistab Kaaludest mees lasta minna ja laseb naisel rääkida, et konflikti vältida.

Mõlemaid märke valitseb Veenus, sellepärast laiavad nad ühise keele tunde- ja voodielus.

Kui nad suudavad need erimeelsused lahendada, siis peaks kõik nende vahel hästi sujuma.


1 kommentaar:

  1. Jummel, kui õige! Välja arvatud see, et minu kaaludest mees ei kipu üksi kuskile välja. Ka sõbrad kutsub pigem endale külla, kui läheb nendega kuskile linna peale maurama. See on tekkinud vanusega. Noorena ta ikka käis väljas aga kaalud mees võib olla uskumatult truu ja kannatlik. Ta pole mees, kes esimese raskuse juures mimema jalutaks. Kui armastab, siis ka raskustes.

    VastaKustuta