Recent Comments

Viimati lisatud

Uhke ja kättesaamatu Kaalude esindaja ja kuidas talle meeldida.

Kaalud on ainuke sodiaagimärk, mida ei esinda ei looma ega inimesekuju.
Selleks, et Kaaludele meeldida, peab palju vaeva nägema aga see pole ka päris võimatu. Kaalud otsivad enda kõrvale ideaalselt kaaslast ja ei hakka vähemaga vaeva nägema.

Nendega peab olema tark ja siiras. Kaaludele meeldib tasakaal, õiglus ja võrdsus. Kaalud ei ole mitte juhuslikult valitud õigusesümboliks - ei ole olemas  midagi muud, mida nad vähem taluvad, kui ebaõiglust!

Kaalud on üks kõige parematest suhtlejatest sodiaagimärkide seas, kõige rohkem hindavad nad väikesi ja kinniseid seltskondi. Nad on uhked oma heade kommete üle ja nende sõprusring on üsna suletud. Kaalud on ausad ja avatud, ning mõistavad ruttu seda, mis teistel mureks on.

Kaalud ei kingi oma südant kunagi esimesele ettejuhtuvale aga kui nad kord end juba kellegagi sidunud on, siis on see kogu eluks. Kui Kaalude tähemärgi esindaja teid juba armastab olete te õnnega koos. Aga olge ettevaatlik, Kaalud on tundlikud, nad saavad kohe aru, kui nende armastusele ei vastata. Ärge murdke nende südant.

Kaaludele meeldib, kui te neid vanamoeliselt võrgutate kõikide kommete kohaselt.

Teil on palju õnne, kui te olete Skorpioni tähemärgi all sündinud, sest Kaalud, kes armuvad Skorpioni, teevad selle armastuse nimel kõik.

Kaalud ja Kalad on teineteisele looduse poolt määratud. Mõlemad on äärmiselt tundlikud ja õrnad. Kui Kaalude esindaja armub Kalade esindajasse, on see suur armastus. Kui see kohtumine kord aset leiab, ei lakka Kaalud Kalade tähemärgi all sündinud inimest iialgi armastamast.

Palju on neid, kes peavad end Kaalude sõpradeks aga tegelikult on Kaaludel vähe tõelisi sõpru ja teistel ei jää muud üle, kui sellega leppida.

Harva lubavad nad teisi oma väiksesse sõpraderingi aga kui ta teid kord sinna lubanud on, siis olete õnnega koos.

Kaalud on parimad ühiskonnajuhid ja väga andekad heade otsuste vastuvõtmisel. Neil võib olla vaja palju aega enne otsuste vastuvõtmist, teades, et nad kaaluvad kõiki poolt - ja vastuvõimalusi. Kaalud on tuntud oma otsustamatuse poolest.

Kaalud on tundlikud ja armastusväärsed, neil on ainulaadne omadus aimata ette, mida teine inimene mõtleb või teeb- ta aimab pettust otsekohe. Sellepärast olge nendega ettevaatlik.

Kaalud ei karda oma uskumusi ja tõekspidamisi kaitsta, ükskõik milline poleks ka see hind.

Kaalud põgenevad konfliktide eest aga ei tagane, kui keegi neid ähvardama peaks.

Nad armastavad oma peret. Nad kaitsevad neid, keda nad armatavad.

Nad on sisemiselt tasakaalukad ja rahulikud. Kui vaja, võivad nad muutuda ka kartmatuks võitlejateks, kelle jõudu võib võrrelda Lõvi omaga. Lõvi armastab hästi Kaalusid narritada, koos moodustaksid nad hea paari.

Kaalud võivad leida suure armastuse läbi esimese suudluse. Tavaliselt leiavad nad oma hingekaaslase varakult, ent elu (ja ka Kaalude otsustamatus tähtsatel hetkedel) viib nad hiljem lahku.

Kaaludele ei meeldi, kui nende headust ära kasutatakse.

Nad andestavad teile, kui te olete valmis rääkima ausalt, ärge katsugegi neid manipuleerida, see ei lähe teil läbi!

Kaalud ei armasta kriitikat.

Kaaludele on vaja kooselus tasakaalu ja rahu. Vastasel korral jätavad nad  teid maha  ja lähevad seda mujalt otsima.


4 kommentaari:

 1. Aga sünni naine ja kaalude mees. Sobivad?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tuleb kohe tegemisele vastav artikkel, sii saate teada ! :)

   Kustuta
 2. Mis siis saab kui mõlemad kaalud on ? :) ilmselt väga "seiklus ja vaevarikas" elu...

  VastaKustuta