Recent Comments

Viimati lisatud

Horoskoop - Kaalud

Element - Õhk
Värv - Sinine, roheline
Päev: Reede
Valitsev planeet: Veenus
Parim sobivus: Kaksikud, Veevalaja
Parim kooslus abieluks ja suheteks: Jäär
Õnnenumbrid: 4, 8, 13, 17, 22, 26

Tugevad küljed: koostööaldis, diplomaat, erapooletu, sotsiaalne.
Nõrgad küljed: Otsusekindluse puudus, väldib konflikte, kättemaksu himuline, kaebab oma saatuse üle.
Armastab: Harmooniat, häid hetki ja neid teistega jagada, loodust
Ei armasta: Vägivalda, ebaõiglust, käratsejaid, vastuolulisust

Kaalud on rahumeelsed ja õiglased. Nad ei armasta üksi olekut. Teistega suhtlemine on väga oluline Kaaludele. Neil on võitja vaim ja koostööaldis meel. Nad ei talu üksi olekut. Kaalud on õhumärk, elava vaimu ja väljendatud intelligentsiga. Neid inspireerivad head raamatud, pikad vestlused ja huvitavad inimesed.

Kaalude valitsev planeet on Veenus. Veenus armastab ilusaid asju, sellepärast  armastavad Kaalud alati kvaliteeti kvantiteedile. Nad hindavad kunsti, muusikat ja ilusaid paiku.
Kaalusid paelub tasakaal ja sümmeetria. Nad eelistavad õigust ja võrdsust ja ei kannata ebaõiglust. Nad väldivad konflikte ja eelistavad säilitada rahu niikaua, kui võimalik. Nad eelistavad kõike teha koos, mitte üksi. Kõige suurem probleem nendega on nende suutmatus valida, kui nad peavad kahe asja vahel valima unustavad nad tihti omaenda arvamuse.

ARMASTUS

Tõelise armastuse leidmine on Kaalude jaoks esmatähtis. Neile, kes on juba kellegagi koos, on oluline säilitada oma suhtes rahu ja harmoonia. Üksindus on nende jaoks ebaloomulik ja kurb. Armastajatena on nad väljendusrikkad, loomingulised ja tasakaalukad. Nad teevad kõik endast oleneva, et teha oma kaaslast õnnelikuks. Nad on suurepärased kaaslased.

PERE JA SÕBRAD

Kaalud on lõbusad ja toredad, alati abivalmis - seega väga head sõbrad. Neil on kalduvus jääda tihti hiljaks ja olla otsustamatu. Aga nad on huvitavad ja nende seltskonda hinnatakse väga. Nad armastavad oma aega sõpradega ja perega veeta. Kaalud on sotsiaalsed, head ja nad teavad kuidas head õhkkonda luua. Tüli korral leiavad nad alati lahenduse.

RAHA

Tasakaalu ja harmoonia alalhoid on nende jaoks ülioluline. Neist võivad saada suured juhid, nad võivad rasket tööd teha, et raha teenida. Õiglus ja tõde on tema jaoks alati olulised. Koostöö sobib talle.
Kui te lähete poodi shoppama Kaaludega siis varuge varuaega, sest nad ei suuda ruttu otsustada.

KUIDAS VÕRGUTADA KAALUDEST MEHI

Võib-olla üks nende parimatest iseloomuomadustest on see, et nad otsivad lahendusi. Kui te tahate Kaaludest meest võrgutada siis peate te olema ilusa välimusega, sest Kaalud armastavad ilusaid inimesi. Nad hindavad kõike ilusat ja ei lähe kunagi välja kellegagi, kelle poole nad füüsilist tõmmet ei tunne. Üks nende halbadest iseloomujoontest on see, et nad on otsustamatud ja ei taha eriti pikka suhet alustada. Kaaludest mehel on tihti raskusi omaenda arvamuse omamisega ja otsuste vastuvõtmisega.

Kaaludest mees tahab kõigest oma kaaslasega rääkida, ent samal ajal kõik sügavad ja tõsised jutuajamised hirmutavad teda. Ta kardab end siduda, ta tahab lihtsalt olla ja elada praeguses hetkes. Kaalud ei karda rääkida , sellepärast alguseks olekski hea ainult temaga rääkida. Ja jääda enesekindlaks ja võluvaks.
Olge temaga aus ja tunnistage, kui te olete eksinud.

KUIDAS VÕRGUTADA KAALUDEST NAIST

 Kaaludest naise isiksus on väga intrigeeriv, ta näib tihti väga vastuolulisena. Nad armastavad olla tähelepanu keskmes ja ootavad, et neid koheldaks kui printsesse. Kõige olulisem asi on teada, et temale meeldimiseks on tähtis kuulata ja suhelda. Ta armastab uusi asju teada saada ja rääkida iseendast.

Kaalude tähtkujus sündinud naine on võluv, intelligentne ja lahenduste poole suunatud. Intiimelu tuleb alles peale armastust ja see ei tähenda sugugi, nagu ei oleks ta kirglik. Ta võib üles näidata armastuses teatud laiskust, mis tähendab, et teil on võib-olla vaja tema huvi üleval hoidmiseks vaeva näha. Kui te tahate tema südant võita, peab teda kiitma ja talle komplimente tegema. Eriti tema välimuse suhtes, sest selle üle on ta eriti uhke.

Tal on loomult kalduvus tujumuutustele, sellepärast ärge oodake regulaarset intiimelu.

Üks parimaid mooduseid, kuidas tema huvi üleval hoida on tal lasta olla staar. Hoolitsege oma välimuse eest, sest Kaaludele on väga tähtis, et tema kaaslane näeks hea välja.








Kommentaare ei ole