Recent Comments

Viimati lisatud

Horoskoop - Kuidas tähemärkide südant võita?

JÄÄR: Asu otse ilma keerutamata asja kallale. Ole pealetükkiv ja näita oma võimu välja, sul ei ole vaja luba küsida. Varasta suudlus niipea, kui võimalus tuleb. Mida tugevam on sinu pealetung, seda paremini kõik sujub. Komplimentidega pole vaja liialdada, piisab, kui mainida, et ta on seksikas ja ihaldatud.

SÕNN: Kasuta sensuaalsust. Liigu edasi aeglaselt ja ühtlaselt. Ära unusta väikeseid pause. Sõnnid armastavad kingitusi aga ära unusta, et kingitused peavad olema tõesti erilised ja mida väärtuslikum, seda parem. Sõnnid on väga tundlikud ja sensuaalsed, sellepärast mõni hea parfüüm oleks igati sobiv kingitus. Ja ära unusta parajat kogust huumorit.

KAKSIKUD: Kõigepealt katsu teda uudishimulikuks teha. Kaksikud on väga intelligentsed. Kiirem tee nende magamistuppa viib läbi nende pea. Neile meeldib, kui nende tarkust hinnatakse ja ideaalne oleks, kui sul  oleks endal varuks midagi uut, millest talle rääkida ja mida ta veel ei tea. Uudishimu äratamine on nende juures võti, mis avab ukse südameni.

VÄHK: Kasuta romantikat! Vähil on õrn süda. Näita oma tundlikkust ja õrnust üles, see avab ta südame. Romantiline õhkkond on oluline, et ta muutuks sensuaalseks.

LÕVI: Keskendu 100%. Kohtle teda, nagu oleks ta maailma kõige tähtsam ja olulisem inimene. Kiida teda piisavalt, see paneb lõvikese nurruma ja tagab tema hea tuju.

NEITSI: Tee kõike korrapäraselt ja planeeritult. Ära unusta puhtust ja korda, sellega alusta kõigepealt iseenda juurest. Neitsi armastab aidata, ta tahab olla vajalik, ära unusta seda ja sa leiad tee tema südameni.

KAALUD: Ole stiilne! Nad on üsna peened ja nõudlikud. Kaaludel on kõrgelt haritud peen maitse, nad vajavad luksuslikku romantikat koos šampuse, muusika ja stiilse riietusega.

SKORPION: Ole huvitav ja ärata tema tähelepanu. Ära unusta, et Skorpion tahab väljakutseid ja kerged saagid teda ei huvita.

AMBUR: Ole seiklustearmastaja. Hea huumorimeelega lööd alati tema juures läbi. Katsu teda viia nii paljudesse uutesse ja erinevatesse kohtadesse, kui võimalik.

KALJUKITS: Ole keeruline. Kõige paremini toimib nende kitsedega aeglane ja ühtlane lähenemine, las ta ootab teie järgmist kohtumist.

VEEVALAJA: Veevalaja on kõva pähkel, temaga pole kerge läheneda. Ole loominguline ja katsu kõigepealt tema sõprus võita, kasuta ära tema intelligentsust. Mida paremad on su kombed, seda paremini sa tema silmis paistad. Nad on kaunis mässulise vaimuga, sa pead väga julge olema, kui tahad teda suudelda.

KALAD: Kasuta fantaasiat. Vii neid mõnda teise maailma, kujutluslikku ja väljamõeldud. Kalad hindavad romantikat, ära seda unusta. 

1 kommentaar:

  1. Elu on hea, kui olete oma kallimale, ma ütlen seda, sest kui mul oli probleeme minu armuke, ma ei ole kunagi näinud, elu on hea asi, kuid tänu Tempel Vastus Dr. Obodo, et aidata mind pani õigekirja tõi mu armuke, et mind 48 tunni jooksul. Mu abikaasa jättis mind teise naise pärast 7 aastat abielu, kuid Dr Obodo aitas mul edasi magic, mis tõi ta mulle 48 tundi. Ma ei ütle teile rohkem üksikasju ise, kuid ma ainult soovitada neid, kellel on probleeme seal suhted või abielu võtta ühendust Dr. Obodo kasutades neid andmeid;
    ( templeofanswer@hotmail.co.uk)
    Whatsapp: + 2348155425481

    VastaKustuta