Recent Comments

Viimati lisatud

Horoskoop - Lõvi

Element - Tuli 
Värv - Kuldne, oranž, valge, punane
Päev: Pühapäev
Valitsev planeet: Päike
Sobib: Jäär, Ambur
Parim kooslus abieluks: Veevalaja
Õnnenumbrid: 4, 8, 13, 17, 22, 26

Tugevad küljed: Loominguline, kirglik, lahke, soe inimene, huumorimeelega
Nõrgad küljed: Ülbe, jonnakas, enesekeskne, laisk, paindumatu
Armastab: Teatrit, puhkusel olla, olla imetletud, kallid asjad,  erksad värvid, sõpradega lõbutseda
Ei armasta: Olla ignoreeritud, raskustele vastu seista, et teda ei kohelda väärilisena.

Lõvid on sündinud juhid. Nad on loomingulised, enesekindlad, domineerivad ja on väga raske neile vastu panna. Nad võivad edu saavutada kõigis oma ettevõtmistes, on see siis tööl, pereringis või sõpradega.
Lõvi on tulemärk, see tähendab, et ta armastab elu ja tahab seda nautida. Lõvi on võimeline oma lahendama ka kõige keerukamaid probleeme ja raskemaid olukordi.
Lõvi on juhitud päikese poolt ja see meeldib talle väga, sest see kõditab tema ego. See on hea, sest Lõvi läheb kergelt otsima seda, mida ta vajab. Aga teisalt võib see olla problemaatiline, sest Lõvid võivad unustada probleemid ja teiste vajadused selleks, et iseenda soove rahuldada. Lõvil on üks eriline võim ja staatus: džungli kuningas. Lõvil on tihti palju sõpru, sest ta on hea ja lahke. Enesekindla ja paeluvana on ta võimeline enda ümber kokku kutsuma palju inimesi erinevateks puhkudeks.
Probleemid kerkivad esile, kui Lõvi on liigselt keskendunud oma edule ja saavutustele. See sodiaagimärk võib olla ka ülbe, laisk ja paindumatu, sest ta usub, et teised peavad tema järgi koristama. Tema soliidne huumorimeel võib muuta temaga koostöö paremaks.

ARMASTUS

See tulemärk on kirglik ja siiras oma tunnetes. Lõvidele on intiimelu tähtis, nad võivad olla vägagi julged voodis, naljakad ja energilised. Lõvidel on suur vahe armastuse ja voodielu vahel. Nad valivad oma kaaslase oma selle järgi, kui palju too on suuteline jätma Lõvile võimu ja domineerimise. Ning iseseisvuse. Inimesed, kes on sündinud Lõvi tähemärgi all otsivad kaaslasi, kes on samal intellektuaalses tasandil, kui nad isegi on. Lõvid on lõbusad, ustavad ja helded oma kaaslastega.

SÕBRAD JA PERE

Kõige heldem sodiaagimärkide seas on Lõvi väga hea ja ustav sõber. Ta annab endast parima, et aidata teisi, isegi, kui ta peab selleks palju aega ja energiat kulutama. Ta on soliidne ja usaldusväärne ja ta saab kõigiga hästi läbi. Tagasihoidlik ja heatahtlik armastab ta organiseerida pidusi ja üritusi. Lõvi on harva üksi, sest suhtlemine on tema teine loomus. Lõvi valib oma lähedased sõbrad nende võime järgi tema enda energiat ja rütmi järgida.
Mis puutub peresse, siis teeb Lõvi kõik selleks, et seda kaitsta. Ta on ustav ja uhke, ta jääb oma pere kõrvale nii headel kui ka halbadel aegadel.

RAHA

Lõvid on täis energiat ja entusiasmi, nad on tavaliselt alati hõivatud, ükskõik mis olukord ka ei ole. Nad on ambitsioonikad, loomingulised ja optimistid.
Kui asi puutub tema alluvatesse, siis teeb ta kõik nende heaks, isegi kui see on juba omaette hea, et neil selline hea ülemus on.
Lõvi armastab end ümbritseda modernsete ja uute huvitavate asjadega. Raha tuleb talle üsna kergelt kätte. Ta on loodud selleks, et kulutada. Lõvi on äärmiselt helde ja annab oma viimse veeringu sõpradele, kui see vajalik peaks olema. Lõvide jaoks ei ole tööpuudust olemas, neil endil on rohkem tööd, kui nad ära jaksavad teha.

KUIDAS VÕRGUTADA LÕVIST MEEST

Lõvist mees tahab, et teda koheldaks nagu kuningat. Kui sa kord oled mõistnud, et see on vajadus ja mitte lihtsalt temale iseloomulik nähtus, võid sa tema südant võita.
Sinu tegutsemisplaan peab olema dramaatiline ja jõuline. Väljenda oma imetlust tema vastu, oma kiindumust, oma pühendumust ja oma austust ja on üsna kindel, et sa suudad ta südant liigutada.
Mehed, kes on sündinud Lõvi tähemärgi all on üldiselt helded ja külvavad su üle lillede ja kingitustega. Kui sa tahad ta südant võita pead sa talle tõestama, et sa oled väärt tema kuninglikku hoolitsust sinu vastu. Tal on vaja palju aega ja kiidusõnu. Tema tugevate külgede hulka kuulub romantika ja kirg aga talle meeldivad naised, kes panevad teda ennast ilusana tundma.
Inimesed, kes on sündinud Lõvi tähemärgi all on kuulsad jäämaks vallalisteks, kes ikka ja jälle kellegi peale jahti peavad. Lõvist mees tahab, et ta elu oleks täis seiklusi ja pidustusi. Tal on kalduvus panna ennast tähelepanu keskpunkti. Sellepärast tea, et sul on palju konkurente tema imetlejate hulgas. Võti, mis aitab sul tema südant võita on teda piiritult imetleda, sest ta armastab olla imetletud.
Kohtle teda nagu kuningat ja ta on igavesti sinu!

KUIDAS VÕRGUTADA LÕVIST NAIST

Lõvi isiksuses on nii negatiivseid, kui ka positiivseid külgi. Lõvist naised on soojad inimesed, keda tõukab tagant soov olla imetletud ja armastatud.
Kui sa tahad Lõvist naist võrgutada, siis pead sa talle tihti komplimente tegema ja tegema talle kalleid kingitusi. Ta hindab romantilisi mehi ja tahab olla su elu keskpunktis.
Temaga koos olemine nõuab tema nõrkade külgedega leppimist ja nendest mitte rääkimist, tema heade ja tugevate külgede ülistamist. Ta ei armasta armastuses konkurentsi ja tahab olla koheldud kuningannana.
Lõvi armastab ilusaid asju, sa võid alati ta viia muuseumi või heasse restorani. Kingi talle lilli või teisi kingitusi, mis teda väärtustavad ja panevad teda end tundma erilisena. Kui ta tunneb, et sa oled ihne, siis võib ta sinu vastu kogu huvi kaotada.
Lõvist naine võib olla domineeriv ja talle tuleb jätta mulje, et ta kontrollib kõike. Kui sa suudad talle selgeks teha, et ta on kuninganna, siis võid sa tema kõrval ilusat elu elada.

1 kommentaar:

  1. Mis jama see veel on,et kõikidel tähtkujudel on ühesugused õnnenumbrid???

    VastaKustuta