Recent Comments

Viimati lisatud

Horoskoop - Neitsi

Element -Maa
Värv - Valge, kollane, beež, metsaroheline
Päev: Kolmapäev
Valitsev planeet: Merkuur
Sobib: Sõnn, Kaljukits
Parim kooslus abieluks: Kalas
Õnnenumbrid: 4, 8, 13, 17, 22, 26

Tugevad küljed: Lojaalne, analüütik, heatahtlik, töökas, praktilise meelelaadiga
Nõrgad küljed: Tagasihoidlik, muretsev, liiga kriitiline iseenda ja teiste vastu, töötab liiga palju ja ei võta piisavalt vaba aega.
Armastab: Loomi, tervislikku toitumist, raamatuid, loodust, puhtust
Ei armasta: Ebaviisakust, abi palumist, olla esiplaanil

Neitsid pööravad palju tähelepanu pisematelegi detailidele. Nende metoodiline lähenemine elule kindlustab neile selle, et mitte miski ei jää saatuse hooleks. Neitsid on heatahtlikud, aga ettevaatlikud. Neitsi on maamärk ja eelistab konservatiivsust ja organiseeritust. Neitsi tähemärgi all sündinute elu on hästi organiseeritud ja isegi, kui nad peaksid olema korrapäratud - nende eesmärgid ja unistused on täpselt kindlaks määratud nende peas. Neitsi on hea suhtleja ja sellepärast valivad paljud selle tähemärgi all sündinud ajakirjaniku ameti.

ARMASTUS

Neitsi on väga hea ja kasulik sõber. Nad on väga head nõuandjad ja teavad täpselt, kuidas probleeme lahendada. Neitsid hoolitsevad selle eest, et nende sõbrad enda eest piisavalt hoolt kannaksid, sest nad on keskendunud tervise ja heaolu teemadele. Nad on pühendunud oma perele, tähelepanelikud vanade ja haigete inimeste suhtes. Nad on suurepärased lapsevanemad.
Neitsidel on raske oma tundeid välja näidata, nad eelistavad sõnadele konkreetseid tegusid.

RAHA

Neitsid on realistid, analüütikud ja töötavad palju. Nad oskavad minna probleemide südamesse. Nad on metoodilised ja on suurepärased ametikohtadel, mis nõuavad organiseeritust. Kui miski ei toimi nii nagu vaja, siis palgake Neitsi. Kui nad keskenduvad mingile probleemile, annavad nad endast parima, et seda rahuldavalt lahendada.

Nad hindavad kunsti ja raamatuid.

Raha majandamises on Neitsi suurepärane, sest ta on ettevaatlik ja katsub säästa niipalju, kui võimalik. Ta arvestab aegsalt kõikide kuludega ja ostusid tehes katsub ta mitte liigselt kulutada.

KUIDAS VÕRGUTADA NEITSI TÄHTKUJUS SÜNDINUD MEEST

Et tema südant võita, peab olema puhtuse- ja korraarmastaja. Tema jaoks on see väga oluline. Neitsid alustavad suhet pikkamööda ja ettevaatlikult, võttes kogu aja, mis neil on vaja, et tunda õppida teist isikut enne temaga tõsist suhet alustamata.
Neitsi tähtkujus sündinud mehel on suur hirm tundmatu ees. Kui sa tahad talle meeldida, siis anna talle teada, mis teda ees ootab ja ära muuda oma plaane.
Neitsi tugevamate külgede alla käivad usaldusväärsus, intelligentsus, praktiline meel ja tagasihoidlikkus. Neitsil, nii nagu ka kõikidel teistel sodiaagimärkidel, on ka negatiivseid külgi, mille alla käivad ärritatavus, pedantsus, negatiivsus, halb tuju ja liigne reserv.
Neitsist mehel võib olla külm väline pool aga sellest ei maksa end õnge tõmmata lasta. Tal on sügavad ja sensuaalsed vajadused, kui sa oled piisavalt kannatlik ja suudad vastu panna tema pidevale vajadusele kõike analüüsida, soojeneb ta varsti üles.
Sellepärast, et Neitsi südant võita on vaja natuke aega ja kannatust varuda.
Sellest hoolimata, kui sa oled siiras, organiseeritud ja korralik on sul olemas parimad võimalused, et tema südant puudutada. Kui ta sinusse armub, oled sa endale leidnud kogu eluks kaaslase. Neitsist mees on üldiselt ustav ja armastab pikki suhteid.

KUIDAS VÕRGUTADA NEITSI TÄHEMÄRGI ALL SÜNDINUD NAIST

Neitsi isiksus on segu intelligentsist, armastusest detailide vastu, kohusetundest. Neitsi tähemärgi all sündinud naised on targad, avara meelega ja usaldusväärsed. Neitsi tähemärgi all sündinud naise võrgutamine võib tunduda esmapilgul hirmutav tänu tema ükskõiksele hoiakule. Aga Neitsi ei ole külm, ta on vaid konkreetne, realist ja ettevaatlik enne uue suhtega alustamist. Ta ei anna ennast nii lihtsalt kätte. Sul on vaja varuda palju kannatust. Kui ta kord on otsustanud, et sa väärid vaeva, siis saab temast kirglik ja tähelepanelik armuke.
Neitsid ei ole materialistid ja armastavad praktilisi kingitusi. Neid tõmbavad targad mehed, kui sa suudad tema tähelepanu köita ja talle uusi teadmisi pakkuda, siis on see väga hea.
Neitsi kõhkleb kaua, enne kui alustab uue suhtega. Tema armastus on suur ja tugev aga tal on reserveeritud loomus ja suur enesekaitse võime. Kui sa suudad selles kaitsemehhanismist läbi tundiga, siis avastad sa enda ees õrna ja armastava kaaslase.

Kommentaare ei ole