Recent Comments

Viimati lisatud

Horoskoop - Vähk

Element: Vesi

Tuju: Kardinaalne
Värv: Oranž, valge
Päev: Esmaspäev, neljapäev
Valitsev planeet: Kuu
Sobib hästi: Skorpion, Kalad
Parim sobivus abieluks ja suheteks: Kaljukits
Õnnenumbrid: 4, 8, 13, 17, 22, 26


Tugevad küljed: Sihikindel, suure kujutlusvõimega, ustav, tundlik, sümpaatne, uure veenmisjõuga
Nõrgad küljed: Pea pilvedes, pessimist, kahtlustav, manipulaator, vähese enesekindlusega
Armastab: Kunsti, koduseid töid, veekogu ääres aega veeta ja puhata, aidata lähedasi, koos olla nendega, keda ta armastab
Ei armasta: Võõraid, paljastada oma eraelu

Vähk on sügavalt intuitiivne, ta võib olla tähemärkidest raskesti mõistetav. Ta on emotsionaalne ja tundlik, nad hoolitsevad oma pere ja kodu eest. Ta on sümpaatne ja hoiab neid, keda ta armastab. Vähi t£ahemärgi all sündinud on ustavad ja suure kaastundega, võimelised jagama oma ja teiste valu ja muret.
Tänu valitsevale planeedile - Kuule - võivad mitmed kuufaasid muuta Vähki müstiliseks. Kuufaaside ajal võib Vähk olla eriti tundlik, eriti siis, kui ta veel laps on.
See võib väljenduda tuju muutustes, egoismis, manipulatsioonis ja jonnakuses.
Vähk tahab alati teisi aidata ja väldib tüli. Üks tema suuremates jõududest on tema püsiv otsusekindlus. Vähil ei ole suuri ambitsioone, sest ta oskab olla õnnelik ja rahulik armastava pere keskel, kus valitseb harmoonia. Nad hoolitsevad tihti oma kolleegide eest ja kohtlevad neid, nagu pereliikmeid.

ARMASTUS

Vähk on väga tundlik ja emotsionaalne, sellepärast on tema jaoks kõik tunded, mis puutuvad armastust ja romantikat, väga olulised. Nad on lahked ja tähelepanelikud ja näitavad oma tundlikust ilma varjamata. Oma kaaslaseks valivad nad alati kellegi, kes on võimeline neid mõistma. Pealiskaudne või ambitsioonikas kaaslane ei ole nende jaoks sobiv. Vähk on ustav ja pühendunud oma perele, ta annab oma armastuse ja truuduse oma kaaslasele külvates ta üle kingituste ja kiitustega. Vähk on pühendunud kaaslane, kes armastab abielu ja lapsi.

SÕBRAD ja PERE

Vähi tähtkujus sündinud on head lapsevanemad. Nad hoolitsevad oma pere ja kodu eest.
Sõbrana on Vähid alati valmis sõbrakätt sirutama välja, nad austavad oma sõpru palju.

RAHA

Vähk võib raha kergelt teenida aga sama kerge käega võib ta raha kulutada. Aga õnneks Vähk ei ole suur kulutaja, ta investeerib parem ja vaatab oma raha vilju kandmas päev päeva järelt. Vähk on väga leidlik ja oskab väga hästi organiseerida oma raha ja aega.

KUIDAS VÕRGUTADA VÄHI TÄHTKUJUS SÜNDINUD NAIST

Vähi isiksus võib olla üsna keeruline aga tegelikult oma sügavas sisimas on nad konservatiivsed ja kodused inimesed.
Vähist naised on õrnad ja emotsionaalsed ja neil on kalduvus kergelt armuda. Ent selleks, et talle läheneda peab ise tegema esimese sammu.
Hoolimata oma ettevaatlikust iseloomust on Vähid väga kirglikud ja armastavad oma tundeid väljendada intiimsel moel. Seega, kui sul on piisavalt kannatlikkust, et tema südant võita, saad sa teenitud tasu. Vähk ei ole kindlasti hea valik neile, kes otsivad üheöö suhet. Ent kui sa oled romantiline ja usud tõelisesse armastusse, siis on Vähi tähtkujus sündinud naine suurepärane valik. Et teda võrgutada peab kasutama romantikat ja oskama tundma seda, mida ta sõnadega ei väljenda.
Et Vähi tähtkujus sündinud naist enda kõrval hoida, tuleb olla truu, austusväärne ja aus. Vähk ei andesta truudusetust ja petmist.

KUIDAS VÕRGUTADA VÄHI TÄHTKUJUS SÜNDINUD MEEST

Esimene asi, mida neist teada on vaja on see, et kui sa talle läheneda tahad, pead tõenäoliselt sina ise esimese sammu teha. Vähi tähtkujus sündinud mees kardab reetmist.
Nad on keerulise iseloomuga, tundlikud inimesed, pigem tagasihoidlikud ja kaitsvad. Et tema südant võita, peab talle tagama turvatunde. Vähid otsivad naiselikke naisi, kes vastab tema ideaalile naisest ja emast.
Tema negatiivsed küljed on sagedased tujumuutused, pessimism. Tal on ka positiivseid külgi, nagu suur loomingulisus, spontaansus, ustavus ja lahkus. Ta on emotsionaalne inimene, kes armastab teiste eest hoolt kanda.
Näita talle, et sa vajad teda, sest ta tahab olla selline mees, kes saab sulle turvatunnet ja kaitset pakkuda.
Ta januneb kiituse ja tunnustuse järele, seega kiida teda tema andekuse pärast, ütle talle, mida sa tema vastu tunned. Aga ära unusta, et see, mida sa ütled peab olema siiras.
Vähist mees armastab oma tundeid väljendada selgelt, sellepärast omale kaaslaseks valib ta kellegi, kes oskab samuti oma tundeid sama kergelt välja öelda.

Kommentaare ei ole