Recent Comments

Viimati lisatud

Lisa oma veele maitset ehk kuidas muuta tavaline vesi eliksiiriks

Inimese organism vajab vett, see on meile eluliselt tähtis, kuna vee osakaal inimese organismis on keskmiselt 70% .


Soovides organismi puhastada võib edukalt veele lisada erinevaid vahendeid, mis muudavad paremaks nii maitset kui ka toimevõimet tervisele.

1. Värskelt pressitud sidrunimahl võid sidrunilõigud.

Kasutada võib nii tavalist sidruni, kui ka rohelist sidrunit ehk laimi, mis mõlemad sisaldavad C-vitamiini ja antioksüdante, mis aitavad puhastada organismi ja parandada seedimist.

2. Ingver.

Ingverit tuntakse ja kasutatakse juba aastatuhandeid, kui tugeva ravitoimega looduslikku ravimit, mis aitab krampide, iivelduste, puhituste ja halva seedimise korral. Ingver aitab parandada vereringet ja aitab võidelda viiruste vastu.
Vee sisse lisamiseks piisab, kui lõigata väike tükk ingverit tükkideks ja lisada vette. Kui vesi on joodud, siis söö ka ingver ära.

3. Kurk.

Lõigake kurk väikesteks tükkideks ja pane vette. Kurk annab veele värske maitse ja aitab organismist mürkaineid väljutada. Ära unusta peale vee joomist kurgilõike ära süüa, sest nad sisaldavad palju antioksüdante ja kiudaineid.

4. Kaneel.

Kaneel on suurepärane vahend viiruste vastu võitlemises ning aitab samuti parandada halba seedimist. Kaneel aitab reguleerida veresuhkru taset ja põletab rasvu.

Lisa kaneelipulk klaasi vee sisse ja lase natuke toimida enne joomist.

5. Piparmündilehed.

Piparmünti võib igaüks ise kodus kasvatada, niimoodi on sul seda alati võtta, kui tahad endale teed teha või piparmündivett valmistada. Värske piparmünt aitab maovalude korral ja aitab kaasa seedetööle.

6. Nelk.

Nelk aitab kaasa seedeorganismi tööle ja võitleb edukalt parasiitide vastu, mida organismis leidub. Pane kolm või neli nelgitera klaasi vette ja lase mõjuda natuke enne joomist.

Kommentaare ei ole