Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehororskoop: Naine Kaksikud, Mees Veevalaja

Kaksikutest naise ja Veevalajast mehe armusuhe võib olla rajatud vastastikkusele mõistmisele. Neid mõlemaid tõmbab miski teineteise poole.
Kaksikutest naine hindab oma kaaslase sarmi ja tundlikkust ja viimast köidab naise ilu. Nad on mõlemad oma loomult iseseisvad, neid köidavad reisimine ja seiklused, sellisel määral lausa, et nad tihti lähevad kuskile ja unustavad päris elu.
Selline hoiak aga ähvardab nende suhte tasakaalu häirida. Nad on relvitud probleemide ees, mida igapäevaelu nende ette toob. Nad on väga sotsiaalsed ja armastavad end oma sõpradega ümbritseda. Oht tulebki sealt, sest mees ei tunne piira sõpruse ja armastuse vahel. Tema kaaslane, kes on oma loomult väga armukade, solvub oma mehe suhete peale teiste naistega. Aga ka tema ise armastab vastassoole meeldida. Veevalajast meest see ei häiri, sest ta ei ole loomult armukade. Aga naise lapsik käitumine ärritab teda.
Kaksikutest naise ja Veevalajast mehe suhe - hoolimata sügavast mõistmisest, mis nende vahel eksisteerib - on siiski rohkem sõprussuhe, kui seksuaalne suhe. Nende suhe võib kesta kaua, kui nad seda sõprust veelgi tugevdavad ja hoiavad. Austus ja imetlus teineteise vastu aitab nende suhet tugevdada.
Nende intellektuaalsed suhted aitavad samuti kaasa, sest see muudab neid lähedasemaks ja aitab neil huvitavatel ja vaimselt rikastavatel teemadel rääkida. Nende armastus kulmineerib nende peas, mitte nende südames. Et oma kaaslast enda kõrval hoida, peaks Veevalaja olema sentimentaalsem ja lõbusam, muidu võib Kaksikutest naine tema kõrval igavust tundma hakata. Aga oma sügaval hingepõhjas Kaksikutest naine teab, et ta ei lähe niisama selle mehe kõrvalt ära. Hoolimata kõigest teab ta, et Veevalajast mees on meeldib armastaja, kellest võib saada hea elukaaslane. Muuseas, Veevalajast mees võib talle pakkuda mugava ja hea elu.

Kommentaare ei ole