Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehororskoop: Naine Kaljukits, mees Kaalud

Siin on tegemist liiduga, mis on üsna palju tõotav. Kaaludest mehel ja Kaljukitsest naise on olemas kõik võimalused, et üles ehitada tugev suhe, kui nad muidugi arvesse võtavad teatud tingimused.

Kohe esimesest pilgust peale jääb Kaljukitse pilk Kaaludest mehel peatuma. Kaaludest mees on sarmikas, peene maitsega ja terava meelega ning mis kõige tähtsam, ta teab, kuidas Kaljukitsega hakkama saada. Kaljukits on külm, reserveeritud, vaatleja ja teda lõbustab näha, kuidas Kaaludest mees kogu oma leidlikkuse appi võtab, et tema südant võita. Kaaludest mees on suur võrgutaja ja Kaljukits seisab esialgu vastu tema sarmile. Juba põhimõtete pärast, nagu ikka tal see kombeks on.

Kohe alguses toob Kaaludest mees tema ellu fantaasiat ja uudsust, mis Kaljukitse natuke ummikusse ajab aga ka liigutab.

Kui asjad tõsisemaks lähevad, siis muutuvad asjad natuke keerulisemaks. Kaljukits ei näe kooselu sellisena, nagu Kaaludest mees seda näeb. Kaljukitsel on vaja stabiilsust, vastastikkust liitu, vastutustundlikku ja armastavat meest.

Kaaludest mees, kes naistele meeldib, ei suuda oma vanu harjumusi nii kergelt unustada. Kaljukitsel on vaja appi võtta kogu oma tahtejõudu, et oma armukadedust maha suruda, sest talle meeldib oma suhtes domineerida ja kõike kontrollida. Ta võib end sellepärast näidata halva külje pealt, kui ta end reedetuna tunneb. Kaaludest mees peab olema valmis vastastikku astuma kaaslasega, kes kõike hävitada tõotab. Kaljukits on introvertne, ta katsub küll oma tundeid varjata aga ühel hetkel võib kõik plahvatada. Kaaludest mees on harjunud vaikides kannatama tormide käes ent tema hoiak võib teha samahästi naist relvituks kui hoopis vastupidi õli tulle lisada.
Raske ette ennustada Kaljukitse tundes.

Nende suhtesse toob Kaaludest mees kaasa lõbusust ja fantaasiat, mis Kaljukitsel puudub. Ta aitab Kaljukitsel üle saada mõningatest kompleksidest.

Kaljukits aitab Kaaludel leida tasakaalu ja elus edasiviivat sirgjoont. Ta aitab mehel vastu võtta otsuseid, ellu viia projekte, eriti just ametialaseid.

1 kommentaar:

  1. täitsa õiged sõnad hästi öeldud teie mõttederad on huvitavad

    VastaKustuta