Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Ambur ja mees Neitsi

Neitsist mehel ja Amburist naisel on olemas kõik, et nende suhe oleks õnnelik nende mõlema jaoks. Nad peavad loomulikult kompromisse tegema aga kõik on ju võimalik.

Nad on tegelikult niivõrd erinevad, et esimesel kohtumisel võib täitsa juhtuda, et nad teineteist ei märkagi. See tõmme teineteise poole tuleb alles hiljem.

Neitsist meest võlub naise spontaansus ja loomulik olek. Ta imetleb naise optimismi ja viisi, kuidas naine elu võtab täpselt sellisena, nagu ta on.

Omalt poolt tõmbab Amburit mehe diskreetne võlu. Teda liigutab mehe tundlikkus ja tagasihoidlikkus.

Neitsi vajab aega, enne kui hakkab oma tundeid naisele välja näitama. Ta võtab aega, et naist vaadelda ja kõike rahulikult läbi kaaluda. Mõnikord võib see võtta liiga palju aega.

Tänu tema kaunile Amburile tunneb ta kohe nende esimeste kohtumiste ajal oma ellu tungimas värsket ja uut tuuleõhku. Naine aitab imehästi mehel üle saada takistustest, mis meest seni tagasi on hoidnud. Temaga koos suudab mees end tunda iseendana, enesekindlamana.

Olles koos suudavad nad leida ühise tasakaalu, tuues mõlemad sellesse suhtesse kaasa palju positiivset. Amburist naine aitab tal teha asju, mida ta ise kunagi poleks julgenud teha. Ambur armastab oma vabadust, ta armastab reisida, kohtuda uute inimestega ja tema kõrval ei jää Neitsil muud üle, kui talle järgneda.

Nende suhtesse toob Neitsi kaasa oma praktilise meele ja organiseerimisoskuse. Ambur vabaneb tema kõrval materiaalsetest kohustustest, sest Neitsi armastab kõike majandada, kaaluda kõik enne korralikult läbi ja kontrollida kõike seda, mis Amburile tüütuna tundub.

Sellest hoolimata aja möödudes nende erinevused võivad süveneda ja saada pingete allikaks. Neitsile võib vastumeelseks muutuda naise vabadusearmastus. Ta tahab naist kontrolli all hoida ja hakata liiga palju tähelepanu pöörama naise käikudele ja tegudele, see omakorda ajab Amburi põgenema.

Amburil on vaja elavat sotsiaalset elu enda ümber, samal ajal, kui Neitsi rahuldub täiesti oma töö- ja pereeluga. Sealt taas uued mured, mis esile kerkida võivad.

Nad peavad õppima toetuma sellele, mis neid mõlemaid täiendab selleks, et nende suhe oleks õnnelik ja kestaks. 

1 kommentaar: