Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Ambur, Mees Kaksikud

See on huvitav suhe. Kaksikute fantaasiarikkus ja Ambur, kes armastab seiklusi märkavad kohe
teineteist. Kaksikutest meest võlub see positiivne ja energiline naine. Ta imetleb naise tugevat isiksust ja viisi, kuidas naine täiel rinnal elu naudib. Ta armub ruttu sellesse naisesse, kes võimaldab tal ilusat elu elada. Koos armastavad nad improviseerida ja ei tee suuri plaane, elades päev-päevalt.

Ilus Ambur on hullupööra huvitatud mehe originaalusest ja sarmikusest. Mees, kes jumaldab muutusi ja reisimist, on võimeline koos temaga seiklema minema ja see on väga positiivne punkt Amburi jaoks, kes ei taha mitte mingil tingimusel üksluist elu. Talle meeldib Kaksikust mehe maailmanägemus, mis on eemal kõigist ühiskondlikest normidest.

Üheskoos leiavad nad ruttu tasakaalu, kaasa arvatud intellektuaalse plaani pealt. Neile meeldib mõtteid vahetada ja nad võivad koos nii mõnegi suure plaani ellu viia.

Hoolimata sellest, et nad teineteist täiendavad, mõned pinged võivad nende vahel siiski esile kerkida. Amburist naine on üsna armukade. Kaksikutest mees jälle ei hiilga püsivusega. Ta vajab uusi jahisaake, tunda, et ta naistele meeldib ja ei kõhkle teisi suhteid kõrvalt pidama. Kui Ambur selle kõigega lepib, siis on kõik hästi. Kaksikutest mees jälle omakorda jätab Amburi kogu vabaduse.

Nad on muidu loodud teineteisega hästi läbi saama. Nad mõlemad tahavad vaheldust ja ei kannata rutiini.


Kommentaare ei ole