Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Ambur, Mees Lõvi

See on üks väga positiivne suhe! Need kaks tulemärki on teineteise jaoks loodud.

Kohe alates esimesest silmapilgust tunneb Lõvist mees ära naise, kelle kõrval ta oma elupäevad tahab veeta. Naine on täis energiat, ta on särav ja positiivne. Mees hindab ta entusiasmi ja vabadust. Naise seikluste armastus paneb ta unistama, teda - kes ta tavaliselt on hõivatud mateiaalsete asjadega.

Lõvi armastab end näidata oma kauni Amburi kõrval. Ta on võlutud naise loomuliku ilu poolt. Kui Ambur läheb keeravad kõik pead ja Lõvi tunneb ennast väärtustatuna.

Omalt poolt Amburile meeldib kohe see päikest täis meel, kelle karisma särab kaugele. Ta armastab teda tema jõu pärast, enesekindluse ja nende suhte pärast.

Ambus ei näita kohe mehele oma tundeid välja ja laseb tal natuke marineerida omas mahlas, õhutades ise tuld tema südames mid kirega põleb. Ta on mõistnud, et Lõvile on vaja takistusi, et suhe tema jaoks toimiks. Ta oskab mängida kassi ja hiire mängu selle mehega iseenda suurimaks heameeleks.

Üheskoos olles valitseb nende suhtes harmoonia. Nad leiavad omavahel tasakaalu ja oskavad pingeid maandada.

Nad on avatud välismaailmale ja on pidevalt ümbritsetud sõpradega. Nende suhte tugevus ei vaibu.

Nad teevad koos suuri asju, alati rõõmsal meelel ja positiivselt.

On muidugi võimalik, et mõned pinged nende vahel tekivad tänu nende mõlemi tugevale iseloomule. Neil mõlemal on oma vaatenurk mida nad üritavad teisele peale suruda. Nad on autoritaarsed ja otsustanud võita, sellepärast võivad väikesed tülid igapäevaelus esile kerkida.

Nende ühine intelligents aitab neil sellegipoolest pingeid maandada ja tegeleda millegi muuga.

Kõik on tasakaalu küsimus selles suhtes. Ambur peab Lõvi ego eest hoolitsema ja Lõvi jätma natuke rohkem vabadust Amburile.

Kommentaare ei ole