Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Jäär, Mees Kalad

Siin on koos kaks tähemärki, kellest üks on tule- ja teine veemärk. Ärge unustage tõsiasja, et vesi kustutab tule.

Alates esimestest kohtumistes on diskreetne ja tundlik selle vulkaanilise ja kirgliku naise ees. Ta ei pane kaua vastu Jäära pealetungile, kes on täis energiat ja valmis kõigeks, et teda vallutada. Omalt poolt Jäära võlub ee mees, kes temast nii palju erineb ja kes on ilus. Mees on õrn ja delikaatne, tähelepanelik naise vastu ja sulatab naise südame. Mees leiab alati õiged sõnad, paneb ta unistama ja viib kaasa enda maailma, headeks ja halbadeks päevadeks. Nende erinevus stimuleerib nende iha ja aitab neil elada romantikat ja õrnust täis hetki.

Koos Kaladest mehega Jäär rahuneb natuke, eemaldub igapäevaelu pingetest. Kaladest mees leiab temas endale vajaliku energia, et ellu viia oma projekte, millele ta isegi mõtelda ei oleks julgenud.

Ettevaatust sellegipoolest, selleks, et see suhe kestaks on vaja, et Jäär suuri pingutusi teeks ja lepiks vähem põneva eluga, kui ta sellega harjunud on senini. Kaladest mees peab leidma mooduse, kuidas teda enda juures hoida.

Teiselt poolt Kaladest mees peab õppima olema seltskondlikum ja leppima oma vulkaanilise ja otsusekindla naisega. Jäärast naist ärritab pikapeale selline mees, kes ei suuda midagi algatada ja kes armastab rohkem stabiilsust, kui seiklusi.

Kommentaare ei ole