Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Jäär, mees Kaljukits

Siin on koos kaks täiesti erinevat isiksust. Kohe alates esimestest mõttevahetustest tundub, nagu miski tõmbaks neid teineteise poole ehkki kõik tundub neid lahutavat.

Kaljukitsest mees on lummatud sellest spontaansest ja fantaasiarikkast naisest. Teda üllatab naise energia. Ent Jäära viis koguaeg mõtlematult tormata ei ärata tema sümpaatiat. Ent Jäär on otsustanud Kaljukitse südames armuleegi sütitada ja teda võrgutada.

Jäärast naisele meeldib see nii eemalolev, jahe ja ükskõikne mees, kes ei paista tähelegi panevat tema püüdlusi tema tähelepanu võita.

Kooselus toob mees nende suhtesse kaasa stabiilsuse ja rahu, mida Jäärast naine vajab. Mees on tark ja ettevaatlik, ta aitab naisel ta tulist iseloomu jahutada, õpetada teda mõtlema enne tegutsemist ja mis kõige tähtsam - puhkama.

Kaljukits on arukas ja ettevaatlik. Tihti juhtub, et just see ärritabki Jäärast naist. Naine tahaks, et asjad saaksid tehtud kiiresti ja ruttu, ta tahab kohe tegutsema hakata. Kaljukitse enesekindlus ja väärtused on siiski trumbiks nende suhtele. Jäär peab õppima väärtustama neid väärtusi ja leppima omaenda väikeste vigadega. Naine ei tohiks mehele koguaeg ette heita viimase külmust ja seda, et mees ei suuda oma tundeid väljendada nagu tema ise. Kaljukits on introvertne, tal on raskusi oma tundeid kõigile näidata, isegi inimesele, kellega ta väga lähedane on. Kui naine teda koguaeg tagant ei tõuka, siis hakkab ta pisitasa ainult end avama.

Kommentaare ei ole