Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Jäär, mees Lõvi

See suhe on üsna paljutõotav. Need kaks sarnanevad teineteisele oma isiksuste poolest ja sobivad hästi kokku.

Härra Lõvi on kerges segaduses selle kirgliku ja sensuaalse naise poolt. Ta ei suuda kaua talle vastu panna. Vastupidi, tema on see, kes on võlutud ja kes seda naist endale tahab ükskõik, mis hinnaga. Mitte miski ei peata teda.

Omalt poolt avaldab Jäärast naisele muljet see enesekindel ja helde mees. Naine imetleb tea, mehele muuseas see meeldib, tal on vaja, et teda ülistatakse nagu valitsejat ikka.

Kohe alates esimesest kohtumisest mõistavad need kaks teineteist suurepäraselt, olles mõlemad samal sagedusel. Esimene suudlus muudab neid lähedaseks ja nad tunnevad kirge üsna ruttu. Nende vahel on algamas kirglik ja tuline suhe.

Nad on üksmeelsed ja armunud, võimelised ellu viima suuri asju, sest nad armastavad end ületada ja keelduvad kaljukindlalt minevikus elamast.

Nende suhe on ainult positiivne tingimusel, et mõlemad seda tahavad. Lõvi peab tööd tegema enda liiga autoritaarse ja enesekeskse loomuse pärast ja tema kaaslane peab leppima mehe vajadusega kõike kontrolliga. Jäärast naisel on vaja aga vabadust, ta peab Lõviga ettevaatlik olema, sest kui ta ette ei vaata lukustab mees ta kullast puuri. Kui nende suhe purunema peaks, siis üldjuhul tuleb süü naise poolt, kes väsinult minema läks, tüdinenud omamehest, kes mõtleb ainult iseenda särale ja hiilgusele.

Aga muidu on selles suhtes olemas kõik mis vaja, et hästi toimida. Mõlemad on tulemärgid ja sobivad kokku, nii heas kui halvas. Nad peavad õppima oma keevalisuses mõõdukamad olema ja pehmendama oma iseloomujooni.

Kommentaare ei ole