Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Jäär, Mees Vähk

Jäärast naist, kes on tulemärk ja Vähist meest - veemärk - ootab ees raske võitlus ehk nagu öeldakse,
ei saa neil kerge olema! Tänu nende erinevatele elementidele - vesi ja tuli - on nende iseloomud vastuolulised. Ka nende käitumine ja hoiak on erinevad, see tähendab , et nende igapäevases programmis on tahe teist välja taluda ja soov teineteisest paremini aru saada.
Vähist mees on üsna keerulise sisemaailmaga olend. Ta tahab saada kõike ühekorraga: edu, turvalisust, stabiilsust ja mis peamine - vabadust. Ta on suur muretseja ja võib langeda masendushoogudesse. Sellistel hetkedel heidab ta Jäärale ette tolle entusiasmi ja dünamismi. Kui mees on oma mustas masenduses, peab naine talle ta rõõmupäikese tagasi tooma. Samuti peab ta varuma kannatust, kui ta tahab et ta mees talle järgneks tema maailma, kus valitseb rõõmus meel, kerge süda ja lõbu. Ent Jääral ei jätku kannatlikkust, seega leiavad nende suhtes oma koha konfliktid.Mille tagajärjel üks osapooltest tunneb end solvatuna teise märkuste pärast ja nende suhe kannatab selle all.
Sellest hoolimata on nad võimelised jagama suuri kirglikke hetki, mis neid teineteisele lähedasemaks muudavad. See toob nende suhtesse üksmeele. Mõned sellised paarid elavad suures idüllis ja on väga õnnelikud omavahel. Aga see nõuab suurt tolerantsust ja seda, et nad lepiksid teisega sellisena nagu ta on. Ka kaaslase väikeste vigadega.

Kommentaare ei ole