Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Kaalud, Mees Jäär

Kaaludest naine ja Jäärast mees kehastavad kahe erineva ja vastuolulise elemendi kooslust. Kui koos
elavad õhu- ja tulemärk, siis on kindel, et sädemeid hakkab lendama. Kaaludest naine , kellel on pehme iseloom, ärritab oma kaaslast oma igavese kõhklemisega. Nende probleemid tulevad seega sealtpoolt. Aga nagu Kaaludest naisele ei meeldi konfliktid, siis katsub ta probleeme lahendada. Selletõttu otsib ta lepitust ja laseb end kergelt mõjutada. Jäära elujanu ja tulisus ei sobi hästi selle hoiakuga, mida võib võtta, kui tahtejõu puudust. Võib juhtuda, et mees tõukab oma naist tegutsema ja otsuseid vastu võtma, soovides, et naine tegutseks nagu tema ise - kiirelt ja efektiivselt.
Aga Kaaludest naisel on siiski ka külgi, mis mehele meeldivad: ta on suurepärane koduperenaine, hea elukaaslane ja väga hea ema lastele. Mehele meeldib minna koju, kus valitseb rahu ja stabiilsus - see mis tema kiires elus muidu puudub.
Kaaludest naine võib oma meest seega enda kõrval hoida ja jagada talle häid ja praktilisi nõuandeid. Jäärast mees suudab oma tulisust kahandada ja imetleda oma naise tasakaalukust.
Nad on mõlemad siirad ja truud, sellepärast võivad nad leida üksmeele omavahel.
Ent naine peaks õpetama mehele oma tulist iseloomu parandama, vastasel juhul ootab mees, et naine tema elurütmiga kaasa läheks. Mees omakorda peaks oma armukadedust vaos hoidma. Kui naine talle allub kuulekalt ja ei sea mehele piiranguid, siis on ta mees talle truu ja hea.
Nad on vastutavad oma suhte tuleviku eest: see suhe kas kukub läbi või õnnestub - kõik on nende endi kätes.

Kommentaare ei ole