Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Kaksikud, mees Jäär

Nende kahe vahel valitseb üksmeel! Nad sobivad omavahel hästi, isegi, kui vaimse poole pealt on nad pigem erinevad. Piisab ühestainsast pilgust - ja sõnu polegi vaja! Nende kahe vahel sujub kõik hästi kohe esimesest kohtumisest peale.

Jäärast mees teab, kuidas kirglik olla ja Kaksikutest naine võlub teda oma spontaansuse ja elurõõmuga. Oma esimesi kirgi maandavad nad nii kehaliselt, kui vaimselt.

Ja ometi peavad ka nemad palju takistusi ületama, enne kui leiavad harmoonia. Kaksikutest naine naudib oma vabadust. Ta on kahepalgeline mõnikord, elava vaiumuga ja armastab oma iseseisvust. Samal ajal, kui Jäärast mees võib seda vabadust tema juurest põgenemiseks pidada, millele ta seletust ei leia. Ta võib tunda end maha jäetuna ja hüljatuna selle nii sotsiaalse ja iseseisva naise poolt. Nad mõlemad on head suhtlejad ja on välismaailmale avatud aga Jäärast mees vajab, et ta naine teda toetaks tema ettevõtmistes ja stabiliseeriks tema impulsiivsust.

Kaksikutest naine aga tunneb end otsekui vangistuses suhtes, kus teine talle ette heidab tema vabadusearmastust. Sealt tulevadki peamised probleemid nende suhtes.

Kaksikutest naine peab õppima oma meest ära kuulma ja mõistma, see rahustab suurel määral Jäära, kes võib kohe rahuliku südamega asuda taas oma töö ja võitluste kallale.

Nad võivad ellu viia koos suuri projekte, sest neil ei puudu entusiasm, julgus ega tarkus. Muuseas see neid ühendabki - teha midagi koos ja ühisel meelel, võidelda sama põhjuse nimel ja teha seda käsikäes.

Et see suhe ka pikemas perspektiivis toimiks peavad nad mõlemad pingutama ja austama teineteise vajadusi: Kaksikutest naise vabadust ja Jäära hingerahu. See nõuab kindlasti kompromisse ja asjade sirgeks rääkimist aga see tasub ennast ära.

Kommentaare ei ole