Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Kaksikud, Mees Kalad

Selles suhtes ei saa võitu ette kuulutada.

Need kaks isiksust on niivõrd erinevad, et nende kooselu ei saa kerge olema, isegi kui üldiselt on esimeses kohtumises armastust esimesest pilgust.

Ja tõepoolest - Kaksikutest naine on kohe võlutud Kaladest mehe tundlikkusest ja kättesaamatust hoikaust. Mehe müstiline aura äratab ta tähelepanu ja ööd, mis ta mehe kaisus veedab, on võrreldamatud õrnuse ja armastuse poolest. Ta on üleni võlutud mehe romantilisest küljest, tema kirglikust loomusest ja ta ei kõhkle hetkegi, et temaga koos olla.

Omalt poolt Kaladest mees tunneb tiibu kasvamas olles koos Kaksikutest naisega. Teda võlub naise natuke teismelise külg, leebe ja muretu olek. Ta armastab rohkem, kui midagi muud nende vestlusi ja üksmeelt.

Koos olles, ühisel meelel on nad suutelised takistusi ületama. Kaksikutest naine armastab vabadust ja seiklusi provotseerides Kaladest meest. Kaladest mees on aga armukade, suure omanikuinstinktiga ja hakkab naisele etteheiteid tegema, see omakorda ajab naise endast välja.

Sellepärast tekivad selles suhtes ruttu tülid, neil on raske teineteist mõista ja suhelda normaalselt, sellepärast tihti selline suhe armumisest kaugemale ei jõua. Millest sellised arusaamatused? Neil ei ole lihtsalt samad arusaamised elust ja nad ei täienda teineteist piisavalt, et rahulikult teineteise kõrval elada.

Kaksikutest naine on pigem püsimatu loomuga. Ta vajab meest, kes talle kindlustunnet pakkuda. Seda ei saa võimaldada mees, kes elab ise oma unistuste maailmas, eemal kaugel reaalsest vastuolulisest tõelisest elust. Kõik see jääb Kaksikutest naise jaoks kaugele, sest tema on naine on pigem pealiskaudse loomusega.

Kommentaare ei ole