Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop - Naine Kaksikud, Mees Neitsi

Neitsist meest võlub Kaksikutest naine üsna ruttu. Oma kättesaamatu loomuse poolest - naine pole
kunagi seal, kus mees tedaarvab olevat. Naine ajab kogu ta maailma pahupidi ja muudab naerualuseks kõik mehe pühad põhimõtted. Neitsist meest tõmbab miski nähtamatu selle naise poole, kes on tark ja sensuaalne sama aegselt. Naise ülevoolav energia ja armastus elu vastu, tema alati püstine pea äratavad mehe südames imetlust ja poolehoidu. Naine nakatab teda oma elujõuga.

Omalt poolt Kaksikutest naisest äratab see tundlik mees imetlust. Mees on teistsugune, kui teised. Tema reserveeritud hoiak ja salapära äratavad tema uudishimu. Naisel on olemas kõik trumbid, et mees tema võrkudesse langeks.

Üheskoos seisneb nende suhe üksmeelel. Nende suurim trump on nende intelligents ja terav vaim.

Koos võivad nad ellu viia suuri asju, ka professionaalsel plaanil, kui nad seda soovivad. Neitsi ratsionalism ja organiseeritus koos Kaksikutest naise loomingulisuse ja energiaga on suurepärased abivahendid, mis aitavad neil kaugele jõuda.

Seega on nende suhtel kõik võimalused soodsaks arenemiseks.

Nad mõlemad saavad teineteise täiendavatest iseloomudest kasu tõmmata. Neitsi leiab Kaksikutes alati rõõmsa meele, originaalsuse. Kaksikutest naine on muretu ja originaalne, kes armastab uudsust, mängu ja kerglust. Neitsist mees on tavaliselt liiga kinni oma igapäevaelus, tal on kalduvus nostalgitseda minevikus.

Kaksikutest naine õpib tema kõrval stabiilsust ja armastust. Neitsist mees rahustab teda tema tormisel eluteel. Mees pakub talle turva- ja kindlustunnet, mida ta vajab. Samal ajal jättes naisele iseseivuse, mida too vajab.

Kui Neitsi suudab olla vähem kriitilisem Kaksikutest naisega, siis nende kooselu võib olla täiesti harmooniline ja õnnelik.

Kommentaare ei ole