Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Kaksikud, Mees Skorpion

See suhe hakkab sädemeid lööma! Kaksikutest naise ja Skorpionist mehe vahel on kiremängud koguaeg käsil. Nii headel, kui ka halbadel aegadel.

Kohe alates esimestest kordadest langeb Kaksikutest naine meeleldi selle salapärase Skorpioni võrku, kes on valmis kõigeks, et teda vallutada. Kaksikutest naine mängib mängu kaasa oskuslikult, köites seega veelgi rohkem seda meest, kellel rohkem kui üks vallutus selja taga.

Skorpionile meeldib see naine kohe. Kaksikutest naine on fantaasiarikas, alati valmis uuteks kogemusteks ja võimeline nagu tema ise, sukelduma pea ees kinnisilmi armastuse sügavamatesse saladustesse. Nad suudavad koos ellu viia oma salajasemaidki unistusi. Parimatel juhtudel suudavad nad ka muud koos ellu viia.

Kaksikutest naisel on kalduvus pead kaotada selle magneetilise ja sensuaalse mehe kõrval. Tema kõrval elab ta läbi tuliseid hetki.

Seetõttu alustavad need kaks otsekohe aega viitmata oma kirglike mängudega.

Nende suhe võib vastu pidada niikaua, kuni Skorpion nõustub oma kaaslasele jätma teatud vabadust, mida too vajab ja ei taha teda koju ukse taha lukustada, nagu tal mõnikord see kombeks on.

Pinged võivad tekkida ka nende erinevatest iseloomudest. Kaksikutest naist väsitab ruttu mehe lapsik armukadedus.Ta armastab kerglust ja liblikana õielt õiele lennata. Mees aga ei saa asjadest samuti aru. Skorpion võib muutuda ohtlikuks, kui Kaksikutest naine ei õpi teda maha rahunema.

Sellest hoolimata Skorpion võib olla stabiilseks ja turvaliseks toeks Kaksikutest naisele, kes mõnikord elus iseennast ära kaotada võib. Mehe kohalolek mõjub naisele rahustavalt ja võimaldab tal plaane ellu viia - temal, kes tal seni on harjumus elada päev-päevalt.

See suhe võib toimida, kui mõlemad pingutavad selle nimel.

Kommentaare ei ole