Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Kalad, Mees Jäär

Nende omavaheline suhe on väga raske. Nad ei mõista teineteist hästi, sest nad elavad kahes eri
maailmas: üks on veemärk ja teine tulemärk. See erinevus on tihti probleemide allikaks, mis paaril ette tulevad.
Ometigi on neil ka palju ühiseid jooni, mis aitab neil tasakaalu leida. Jäärast mehele meeldib Kaladest naise sarm ja õrnus ja naisele omakorda meeldib mehe jõud, enesekindlus ja heldus. Nende paar ühist omadust aitavad kaasa teineteise mõistmisele. Oma ürgmeheliku ja tugeva kesta taga varjab Jäär romantilist hinge, mis tõukab teda elama oma kaaslasega suurt armastust. Kaladest naine ei tahagi rohkemat kui rahuldada oma vajadust armastuse järele. Nad võivad seega sentimentaalses plaanis leida ühise meele.
Sellest hoolimata Jäär on üsna püsimatu, see ei vähenda tema mõju, mis tal oma kaaslase üle on, võttes arvesse, et Kaladest naine ise on üsna kõhklev ja otsustamatu. Aga siin võib mees teda paremaks muuta. Mees on väga julge ja ambitsioonikas, ta suudab aidata naisel tagasihoidlikkusest üle saada ja tugevdada oma isiksust. See sobib suurepäraselt naisele, kellel on vaja elus kedagi, kes teda toetaks. Ta on selle eest mehele tänulik.
Teiselt poolt jälle, kui nad ei suuda omavahel korralikult suhelda, siis see on sellepärast, et nende vahel on arusaamatused. Jäär ei mõista, miks ta naine põgeneb oma unistuste maailma, kuhu temal ei ole õigust minna. See tüütab teda ja väsitab lõpuks. Et hoida alal harmooniat ja tasakaalu nende suhtes peavad nad mõlemad pingutama. Mees peab näitama end vähem enesekesksena ja naine rohkem mõtlema oma mehele.

Kommentaare ei ole