Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Kalad, Mees Kaksikud

Siin on koos kaks täiesti erinevat inimest! Kaksikutest mees ja Kaladest naine on pärit kahest täiesti erinevast maailmast aga põhimõtteliselt ei ole see ka nüüd takistuseks, et nad teineteist üldse ei märkaks.

Võib isegi juhtuda, et need kaks armuvad üksteisesse. Kaladest naist tõmbab selle mehe poole, kes hiilgab oma tarkuse ja huumorimeele poolest. Kellel ei puudu fantaasiameel ja kes paneb teda naerma. Tema kõrval tunneb ta korraga, et unistab suurest armastusest, armastusest, mis kestab igavesti.

Kaladest naine on ülitundlik ja romantiline. Tal on kalduvus idealiseerida Kaksikutest meest, kes paneb teda fantaseerima. Ettevaatlikust sellepärast: kui naine kord silmad avab võib kukkumine unistuste pilvelt haiget teha. Kaksikutest mees vajab vabadust ja tema on seda tüüpi, kes otsib üheõhtu suhteid pigem ja ei taha end niisama kellegagi siduda. Muuseas, tema püsimatus hirmutab Kaladest naist, kes otsib suhtes pigem turvalisust ja kindlustunnet.

Kaladest naine on pigem leebe iseloomuga, tal võib võtta natuke aega, enne kui ta märkab, et selle mehe jaoks ei ole ta midagi m
uud, kui järjekordne saak ehk siis üks naine teiste seast. Seda kõike hoolimata mehe ilusatest sõnadest ja lubadustest.

Kaksikutest mees on sündinud naistemees, teda köidab otsekohe naise salapära, sensuaalsus ja õrnus. Tal on raskusi temast täpselt aru saamisega ja see tema uudishimu äratabki (vähemalt alguses), sest aja jooksul hakkab see talle pigem närvidele käima.

Pikema aja jooksul tekib neil raskusi teineteise mõistmisega, sest nad pole absoluutselt üksmeelel. Üks funktsioneerib intuitsiooniga ja teine ratsionaalsuse ja loogikaga. Sellepärast on väga raske näha neid koos elamas harmooniliselt ja õnnelikult.

Kaladest naine võib sulguda iseendasse, haavatana mehe kerglasest ja lapsikust iseloomust. Kaksikutest meest aga tõmbavad uued silmapiirid ja see ainult aitab kaasa nende lahku minemisele.

Kommentaare ei ole